Новини з 1996 року

«Він домовився», або Як нардеп Шаповалов їде в рай на чужому горбу

Олександр Курилов 16 травня 2018 15:33 576 0

Кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов, діяльність якого, крім участі в проведенні гранатових, фіолетових та інших суботників, невідома  нікому і йому теж, вирішив додати своїй персоні хоч трохи позитиву.

Для такого нардеп не став голосувати за важливі для людей України закони (тут відбувається все з точністю до навпаки),  однак після нещодавно проведеного суботника, де все фарбували в гранатовий колір, чоловік  вирішив пристати до контракту зі складання в Кременчуці американських тепловозів.

Це черговий номер газети мера Малецького з назвою «Автограф», де нардеп говорить, що «вони домовилися» у справі, що стосується контракту для ПАТ «КВБЗ», на якому мають скласти понад двісті американських тепловозів фірми «Дженерал Електрик».

І дивно все це читати, особливо слова «ми домовилися», якщо точно відомо, що з боку нашого нардепа це велика неправда.

Неправда, бо вас під час підписання  контракту й на відстані одного кілометра не було й він  гадки про це не мав.

Втім якщо бути справедливим, то дещо «домовитися» вам, пане Юрію - представнику дивної фракції парламенту з назвою "Відродження", вдається. Вам вдалося допомогти в серйозному погіршенні ставлення поляків до громадян України, які перебувають у цій країні на заробітках. І це «досягнення» беззаперечне.

Вам вдалося в парламенті не голосувати за покращення обороноздатності України, й це - «досягнення». Вам вдалося отримати великі компенсації за житло в Києві й не тільки, й тут немає заперечень.

Але коли ви починаєте розповідати людям, що ви домовилися у справі, яка стосується громадян, то вибачайте. З такими речами, які ви ніколи не робили й не робите, – не жартують.    

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись