Новини з 1996 року

«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО

Іона Харченко 07 листопад 2019 13:30 1830 0

Учора, 6 листопада, в рамках туру «Вікінг» до Кременчука завітав український скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів.

 

 

Майстерній грі на скрипці в Палаці культури «Нафтохімік» акомпонували гітарист і клавішниця, яка також грала й на барабанах.

 

 

Цей тур Маестро став новим етапом розвитку проєкту «Світ очима скрипаля». А відомий він дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найгарніших, найромантичніших, найдивовижніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвезьких фіордах, Венеції, Барселоні, Парижі тощо.

 

 

Тож і недивно, що атмосфери композиціям, які виконував скрипаль, надавав відеоряд із пейзажами, фотографіями, його власними кліпами з різних країн.

 

 

Святослав Кондратів виконує авторські композиції, які він пише для королеви музики – скрипки. Також свої композиції він присвячує не тільки якимось гарним містам, місцям, а й гарним подіям у житті.

 

 

Цей тур називається «Вікінг» тому, що є композиція з такою назвою і кліп на неї, який зняли в Норвегії, на скелі «Язик Троля».

 

 

«Доброго вечора, Кременчук! Сьогодні буде багато класної музики, будемо з вами співати-танцювати. Я страшно радий, що ми сьогодні разом із вами зібралися», – привітався музикант із кременчужанами й для тих, хто вперше прийшов на його концерт, розповів про свій проєкт «Світ очима скрипаля».

 

 

Святослав Кондратів не забував взаємодіяти з глядачами – разом із ними аплодував, співав та запрошував потанцювати.

 

 

Цього вечора Маестро зіграв і на унікальній скрипці, зробленій зі сплаву скла та пластику. Ця скрипка має магнітні датчики й підсвічування, яке реагує на коливання кожної струни по-своєму.

 

 

«А зараз я хочу вас познайомити з одною дуже екстравагантною дамою. Хто ще з нею не знайомий? Я присвячую їй завжди на кожному концерті одну нову композицію. Я називаю її Королева ночі, бо вона не любить світла. Вона сама як світло», – так він представив цю дивовижну красуню.

 

 

Енергетика, яка панувала на сцені, оригінальний відеоряд та живий звук зачаровували й переносили кременчужан у музичну казку, з якої не хотілося повертатися.

 

 

Кременчуцькі слухачі дуже пройнялися музикою, тому лунали нескінченні бурхливі оплески та вигуки «браво».

 

 

«Друзі, ми з вами не прощаємося. Ми обов’язково ще приїдемо до вас із новою програмою. Приходьте до нас. Ми завжди раді зустрічі з вами. Дякуємо, що були в цей вечір із нами. Любимо вас, Кременчук», – такими словами завершив Святослав Кондратів цей неймовірний концерт.

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 421 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 386 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 434 0