Новини з 1996 року

«Відкритість нашої влади». В міськвиконкомі введуть систему перепусток з блокпостом, як на Сході

Олександр Курилов 08 лютого 2016 13:28 763 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет втілить у життя власну систему «відкритості» влади людям.

Для такого у мерії міста введуть своє «ноу-хау» - систему перепусток зі спеціальним блокпостом, який спорудять за бюджетні кошти.

Перший крок для такого вже зроблено – громадянам дали вільний доступ до Центру надання адміністративних послуг, що на першому поверсі адмінбудинку.

Далі сюди ж переведуть відділ скарг з 14-поверхівки, що на вулиці Першотравневій. Але прохід в мерії на другий та вищі поверхи для громадян планується серйозно ускладнити.

Про те, що наші чиновники серйозно взялися за питання обмеження доступу громадян до представників виконкому, які й так якщо бачать людей, то дуже здалеку, міський голова Віталій Малецький розповів ЗМІ.

За тим, що можна побачити сьогодні у адмінбудинку на площі Перемоги, 2, - комунальники демонтували спеціальний турнікет, через який люди проходили на перший поверх виконавчого комітету.

Наступний крок – за словами мера міста, земельне управління буде переведено з цього поверху на поверхи вище (в зачинену їдальню), а вільні кабінети тут займе відділ скарг.

А от далі на тому ж першому поверсі буде встановлено спеціальний блокпост з озброєними міліціонерами й власною системою перепусток.

«Доступ громадян буде суворо регламентований і це є складовою системи прозорості», - такими словами мер міста Віталій Малецький розповів про власну ініціативу, яка направлена на обмеження спілкування людей з відповідальними чиновниками.

Про що слід додати - як приклад обмежень Віталій Малецький навів тих громадян, хто ходить в управління земельних ресурсів виконкому  запитувати про наявність/відсутність вільної земельної ділянки.

Тепер це питання, як і мільйон інших, зразка – чому не зменшується вартість проїзду, – поставити чиновникам буде ніяк.

Перепустку для такого спілкування міліціонери з блокпосту першого поверху мерії не виписуватимуть.

Про що слід додати – у скільки міському бюджету обійдеться така відкритість міського голови, поки що невідомо.   

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 113 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 279 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 559 0