Новини з 1996 року

“В ідеалі — цілодобово”: Кременчук готує пропускні пункти на межах міста. Бо до нас їздять автобусами

Артем Кузьменко 28 березня 2020 12:50 1118 0

Сьогодні, 28 березня, в будівлі Кременчуцької мерії провели засідання штабу щодо запобігання поширенню в Кременчуці гострої респіраторної хвороби COVID-19. Одне з питань, яке обговорили, це відкриття контрольно-пропускних пунктів на межах Кременчука.

Міська влада хоче підготувати до роботи пункти, призначити патрульних, щоб у разі необхідності одразу припиняти потік транспорту з міста та в нього. Планують пропускати лише тих, у кого є довідка про роботу. Причина цього — заборона курсування регулярного міжміського сполучення, попри яке, в місто все одно заїжджають набиті людьми автобуси.

З відкриттям поки що деякі складнощі. Тут у першу чергу потрібно “підтягнути” матеріальне забезпечення: якщо із засобами дезінфекції розібратися можна, то з вагончиками для патрульних і біотуалетами складніше. До того ж хочуть на кожен пункт поставити по одній одиниці важкої техніки, призначеної для буксирування транспортних засобів.

“В ідеалі — цілодобово”, — сказав мер міста про режим роботи таких місць. Тож правоохоронцям доведеться затягнути паски — потрібно нести службу та контролювати потік людей, який курсує з міста та до нього. Такий режим роботи введуть для того, щоб ті, хто хоче потрапити в місто або виїхати з нього, не шукали “вікно”, коли можна спокійно зробити задумане.

Уже незабаром на в’їзді до Кременчука водії побачать знаки, які попереджають про те, що попереду на них чекає контрольно-карантинний пункт, тому потрібно знизити швидкість.

Поки що готують матеріальне забезпечення та правоохоронців. Пункти відкриють, коли над кожним вищезазначеним пунктом можна буде поставити галочку і буде вказівка.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0