Новини з 1996 року

“В ідеалі — цілодобово”: Кременчук готує пропускні пункти на межах міста. Бо до нас їздять автобусами

Артем Кузьменко 28 березня 2020 12:50 1345 0

Сьогодні, 28 березня, в будівлі Кременчуцької мерії провели засідання штабу щодо запобігання поширенню в Кременчуці гострої респіраторної хвороби COVID-19. Одне з питань, яке обговорили, це відкриття контрольно-пропускних пунктів на межах Кременчука.

Міська влада хоче підготувати до роботи пункти, призначити патрульних, щоб у разі необхідності одразу припиняти потік транспорту з міста та в нього. Планують пропускати лише тих, у кого є довідка про роботу. Причина цього — заборона курсування регулярного міжміського сполучення, попри яке, в місто все одно заїжджають набиті людьми автобуси.

З відкриттям поки що деякі складнощі. Тут у першу чергу потрібно “підтягнути” матеріальне забезпечення: якщо із засобами дезінфекції розібратися можна, то з вагончиками для патрульних і біотуалетами складніше. До того ж хочуть на кожен пункт поставити по одній одиниці важкої техніки, призначеної для буксирування транспортних засобів.

“В ідеалі — цілодобово”, — сказав мер міста про режим роботи таких місць. Тож правоохоронцям доведеться затягнути паски — потрібно нести службу та контролювати потік людей, який курсує з міста та до нього. Такий режим роботи введуть для того, щоб ті, хто хоче потрапити в місто або виїхати з нього, не шукали “вікно”, коли можна спокійно зробити задумане.

Уже незабаром на в’їзді до Кременчука водії побачать знаки, які попереджають про те, що попереду на них чекає контрольно-карантинний пункт, тому потрібно знизити швидкість.

Поки що готують матеріальне забезпечення та правоохоронців. Пункти відкриють, коли над кожним вищезазначеним пунктом можна буде поставити галочку і буде вказівка.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1068 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2065 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2685 0