Новини з 1996 року

«Від Благоустрою втік і від тебе, СКРП, втечу»: кременчужанин пояснив, чому ігнорував постанову суду

Артем Кузьменко 24 листопад 2020 16:30 254 0

Як з’ясували в суді, «колобок», який «тікав» від суспільно корисних робіт, насправді приходив на підприємства. Але йому відмовляли у виконанні адміністративного стягнення, оскільки він офіційно працевлаштований.

У четвер, 19 листопада, в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули справу про притягнення до адмінвідповідальності кременчужанина, який офіційно працює на одній з АЗС міста. Йому приписують порушення ст. 183-2 КУпАП (ухилення особи від відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт).

12 жовтня склали протокол, в якому написали, що ще 17 січня цього року чоловікові виписали направлення до КП «Благоустрій Кременчука». Відповідно до цього направлення, кременчужанин мав приступити до відпрацьовування суспільно корисних робіт не пізніше 21 січня, але він не з’явився на підприємство та не приступив до відпрацювання.

Першого жовтня порушнику знову виписали направлення, але вже до КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг». Приступити до виконання він мав не пізніше наступного дня, але й тоді не прийшов.

Але кременчужанин не визнав свою вину. Він пояснив, що офіційно працевлаштований, а коли отримував обидва папірці від підприємств, приходив і йому відмовляли в оформленні на відпрацювання, оскільки він уже працює. Саме про це чоловік повідомив інспектору служби пробації.

Останній прийшов до суду на захист чоловіка. Працівник районного відділу філії Центру пробації підтвердив, що кременчужанин надав письмове пояснення про те, що він працює офіційно.

Суддя Олександр Гусач підтвердив, що вини чоловіка немає. Тому провадження у справі закрили.

З постановою можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.


Постанова може бути оскаржена протягом 10 діб до судової палати Полтавського Апеляційного суду в кримінальних справах через Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області.

Постанова набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги або розгляду справи Апеляційним судом, якщо постанову не скасовано. Постанова може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1292 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2287 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2904 0