Новини з 1996 року

#Урбанпростір: українці розказують про публічні простори своїх міст

Ксенія Омельченко 05 серпня 2017 14:27 690 0

Учора, 4 серпня, у Києві активісти громадської організації «Інститут успішного міста» презентували інтерактивну карту публічних просторів України #УрбанПростір. Про це повідомляє газета «День».

Новий сервіс має вигляд інтерактивної карти, на якій позначено коворкінги, платформи громадських ініціатив (артпростори, творчі майстерні), зелені громадські простори (сквери, парки, набережні), сучасні бібліотеки та музеї.

"Мета проекту "УрбанПростір" - популяризація публічних просторів та поширення інформації про наявні вільні простори. Ми прагнемо показати людям, що все в їхніх силах і не завжди потрібні великі кошти та ресурси, щоб змінити своє місто", - розповідає розробник сервісу Павло Назаренко.

"Кожен охочий може долучитися до розширення проекту, додавши на карту місце через спеціально розроблену форму на веб-сайті. Слід зазначити, що за півмісяця після запуску сайту саме користувачі, різні активісти додали на простір близько 50 локацій", - підкреслив програміст.

Насамкінець активісти закликали українців розповідати в соціальних мережах про міські публічні простри.

"Пишіть про ваші улюблені затишні місця чи ті, що потребують змін на своїй сторінці у Facebook з хештегом #УрбанПростір, і ми поділимося цією інформацією", - сказали активісти.

За словами активістів, на карту нанесено вже понад 160 публічних просторів з 15 областей України з майже 40 міст. Серед них - три з Кременчука.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 432 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 633 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 659 0