Новини з 1996 року

“У мами стався зрив”: кременчужанка виховувала свого сина вибивачкою для килимів

Артем Кузьменко 23 червня 2020 15:55 835 0

Минулої середи, 17 червня, в Крюківському районному суді Кременчука розглянули справу про адміністративне правопорушення, яке надіслали з батальйону патрульної поліції. До відповідальності притягують матір трьох дітей за порушення ч. 1 ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства). Про це йдеться в постанові, яку опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з протоколом, 29 травня, приблизно о 19:20, жінка застосувала стосовно свого малолітнього сина фізичне насильство.

Під час судового засідання жінка визнала свою провину і пояснила, що того дня її старший син грався з молодшими братом і сестрою. В цей час у сусідній кімнаті після роботи відпочивав її співмешканець. Тому вона попросила свого сина вести себе тихіше, але він не реагував на зауваження. Після цього обвинувачена взяла вибивачку для килимів та декілька разів ударила дитину.

Жінка кається і запевняє, що змінила свою поведінку стосовно сина. Вона попросила суддю застосувати до неї покарання у вигляді штрафу.

У суді дали слово і потерпілому. Він пояснив те саме, що й мама: грався з братом та сестричкою, поки вітчим відпочивав у сусідній кімнаті, і почув зауваження від мами. А от коли хлопець голосно посварився з молодшим братом, то, як він сказав, “у мами стався зрив” і вона взяла в руки вибивачку для килимів.

Суддя Світлана Фадєєва наклала на жінку стягнення у вигляді штрафу — 170 гривень. Також винуватиця має сплатити судовий збір у розмірі 420 гривень 40 копійок.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2422 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2450 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3686 0