Новини з 1996 року

У Кременчуці знову оголошено конкурс на закупівлю тролейбусів із автономним ходом

Валерія Макряшина 14 березня 2019 12:45 544 0

Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління» оголосило повторний конкурс на поставку низькопідлогових 12-метрових одноланкових тролейбусів. Тролейбуси будуть не простими, а з автономним ходом. Їздитимуть вони по нашому багатостраждальному Крюківському мосту. Це вже друга спроба забезпечити правобережжя електротранспортом. Першого разу така втілювалася в життя наприкінці 70-х, однак від неї відмовилися через низьку прибутковість проекту.

Загалом планують розробити дві тролейбусні лінії: одну - по вулиці Макаренка на Раківку, до прохідної ПАТ «КВБЗ». Іншу – по вулиці Приходька.

Згідно з документом, конкурс завершиться 26 березня. 

Загальне оголошення про закупівлі для даного проекту опубліковане на Інтернет-сайті Європейського банку реконструкції і розвитку ("ЄБРР") у розділі Плани закупівель (www.ebrd.com) 11 листопада 2016 р. №8458- GPN-48235 та оновлене 06 травня 2018 року №2013 9018-GPN-48235.

Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління» має намір використати частину коштів кредиту Банку на покриття витрат по Проекту «Кременчуцький Тролейбус». Покупець запрошує зацікавлених постачальників подати конкурсні заявки для участі в конкурсі з наступним договором, який буде фінансуватися з частини коштів позики:

Контракт №KTP-02. Поставка низькопідлогових 12-метрових одноланкових тролейбусів з автономним ходом і супутніх послуг, включаючи:

- 10 низькопідлогових 12-метрових одноланкових тролейбусів з автономним ходом;

- допускається реалізація автономного ходу на основі дизель-генераторної установки або на акумуляторних батареях;

- набір запасних частин і витратних матеріалів, обладнання для обслуговування й ремонту тролейбусів і супутні послуги.

- умови поставки - DDP (Кременчук). Термін поставки - 40 тижнів після отримання авансового платежу (20 тижнів для першої поставки 4 тролейбусів, 40 тижнів для другої поставки 6 тролейбусів).

Також повідомляється, що буде підписано один контракт.

Учасники конкурсу повинні відповідати мінімальним критеріям. Зокрема, задовольняти вимогам правочинності, не мати історії систематичного невиконання зобов'язань за останні 5 років,  балансова звітність за останні 3 роки пройшла аудиторську перевірку і повинна підтверджувати надійність фінансового стану учасника торгів та його довгострокову рентабельність.  

З іншими вимогами до учасників конкурсу можна ознайомитися тут.

 

 

ФОТО: група в мережі Facebook "Кременчук вдень та вночі"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись