Новини з 1996 року

У Кременчуці – тендер сторіччя. Розігруємо 194,7 млн. грн. - КТ і МРТ по нашому онкодиспансеру

Олександр Курилов 05 вересня 2019 17:16 401 0

У справі будівництва при Кременчуцькому онкологічному диспансері спеціальної лабораторії з двома апаратами – комп’ютерної томографії  та магніто-резонансної томографії, які будуть бюджетними, а все це коштуватиме 194,7 мільйона гривень, – нові зрушення.

Це відбулося завершення оголошеного Полтавською обласною державною адміністрацією тендера на небачену для нашого міста суму - 194 769 063,00 UAН

І це величезна подія для нашого міста, бо це буде найдорожчим об’єктом, який збудують у Кременчуці за останні 40 років.

І слід так розуміти, що боротьба навколо цих коштів – дуже серйозна, хоч і відбувається все під килимом.

Тож сьогодні тендер знаходиться на стадії очікування рішення й спеціальна комісія в області обирає кращого будівельника, в якого всі документи відповідають вимогам.

А фірми, які вийшли боротися за підряд, – такі.

Перша – фірма "Оконіка" із села Войнівка Олександрійського району сусідньої області.

А друга – ТОВ «Агроімпульс» із Хорольського району.

І за тим, що повідомляють з "Оконіки", – у них є досвід, бо ось ремонтували та утеплювали Будинок дитячої та юнацької творчості в Кременчуці. Гірше ж, що в цій фірмі іншого досвіду немає.

Ще цікавіша ситуація з Хорольським ТОВ «Агроімпульс», де на роботу прийняли робітників (небагато) й орендували приміщення в Полтаві.

З усього цього слід розуміти, що фірма «Оконіка», яка ремонтувала Будинок дитячої та юнацької творчості, – це «наші люди», тобто від Малецького, Шаповалова та заступника мера з питань будівництва - Кравченка.

А їхні конкуренти з села Хорольського району – це полтавчани, за якими стоять такі ж бізнес-чиновники облдержадміністрації.

Гірше, однак, що будівельники в цій справі – це добре, але ж мова про сучасне обладнання – дві дуже дорогі медичні установки, які потрібно змонтувати так, щоб усе працювало.

І з цим, здається, в обох фірм – дуже великі проблеми. Тобто дуже великі проблеми будуть у нас, а в них будуть дуже великі кошти. Але чи буде в Кременчуцькому онкологічному диспансері нова лабораторія – хто знає

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3697 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 133 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 337 0