Новини з 1996 року

У Кременчуці сталося чудесне зцілення – екологічні служби прозріли і побачили труби ТЕЦ

Марина Баніт 24 липня 2017 10:59 2321 1

Напевне, самі небеса вже втрутилися у хід роботи екологічної служби Кременчука. Наші чиновники прозріли і на апаратній нараді представили докази чуда. Останні найпалкіші молитви кременчужан були про те, щоб влада почула, побачила та заговорила про екологію.

Звісно, не тільки молилися, але й діяли кременчужани. Останніми днями численні звернення на гарячу урядову телефонну лінію 1545 посипалися від кременчужан. Також під міською радою депутат Тетяна Сідерка зібрала декілька людей і намагалася донести владі, що ті дії, які впроваджуються владою, не дають ніяких результатів. Людей продовжують труїти хімікатами, а влада тільки те й робить, що звітує про нормальний стан атмосферного повітря.

Отже, на сьогоднішній апаратній нараді доповідав керівник екологічної служби Олексій Федюн.

Він повідомив про те, що на масові звернення кременчужан вони відреагували проведенням планової та позапланової перевірки.

Починаючи з 17 липня, екологи відпрацьовували візуально Північно-промисловий вузел. З цього приводу він показав фотографії, на яких зображені труби ТЕЦ з візуально помітними викидами в атмосферу.

Варто додати, що мешканці міста стабільно наповнюють інтернет подібними фотофіксаціями злочину проти кременчужан.

Зі слів Федюна, вони направили запит на ТЕЦ, звідки отримали пояснення про те, що дійсно викиди проводилися 17 липня через запуск опалювального котлоагрегату №3, який вони запускають на опалювальний сезон.

ТЕЦ пояснила, що насправді це не викиди, а пара, яка утворилася при розтопці теплоагрегату, а при грі світла перевіряючим службам здалося, що це клуби викидів.

 При цьому було встановлено  перевищення в атмосферному повітрі фенолу,  діоксиду азоту, SO2 (діоксид сірки. - Ред.).

Пан Федюн повідомив, що матеріали даної справи направлені ним до Національної поліції та долучені до кримінальної справи. Тож правоохоронці мають розібратися, хто говорить правду.

Тож є шанси, що справа зрушиться. Кременчужани дуже просять владу все ж таки стати не на бік грошей, а на бік людського життя та здоров’я. Кременчужани будуть молитися за ваше повне зцілення та віра в те, що ви все зробите для подолання екологічної проблеми, не згасне.

Варто додати, що дане питання не є безвихідним. На твердження влади про те, що в них немає важелів для впливу на підприємства-вбивці через обмеженість законом, відповідь одна: у нас є два депутати, які можуть запропонувати змінити закон і таким чином захистити виборців від екологічної катастрофи.

А щодо місцевих депутатів: вам раз плюнути – звернутися до Президента з проханням посадити невинувату людину за грати або покрити гріхи молодіжного руху. У той самий час зробити дійсно корисне для людства звернення – чомусь проблема. Може, пора змінити «політику партії» та робити адекватні звернення до вищого керівництва, рятуючи виборців та свою совість одночасно від смерті?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Саша Виноградов 02.02.2019 11:39

Не нужно быть гениальным экологом и 5 лэт учиться в универе. Просто на машине едешь от Краснознаменки (Белогвардейской Знаменки) в сторону Вольной Терешковки ( название универсальное на все времена ) и вдыхаешь воздух . Как завоняет - поворачиваешь голову в сторону вони ... И ах... Вот она та труба.Да никому она не нужна столько лет. Кому не нравится - не красавица. Меняйте город.Это совет медиков.У Вас очень страшная болезнь...Диагноз...

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2606 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3068 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3509 0