Новини з 1996 року

У Кременчуці невідомі спаплюжили пам’ятний знак, встановлений в роковини трагедії під Іловайськом

Марина Баніт 02 серпня 2017 09:18 1263 0

 Невідомі зловмисники пошкодили сьогодні вночі пам’ятний знак у парку "Ювілейний", встановлений рік тому на честь військових АТО, які загинули під Іловайськом.

 Зміст пошкоджень – на самому пам’ятному знаку, що стоїть у формі мечів на алеї в парку, розклали вогнище й зрозуміло, що все закоптили.

 Про це повідомляють у поліції.  Хто саме вчинив акт наруги – над цим питанням міркують поліцейські, однак встановити особистість зловмисника навряд чи вдасться. В цьому місці парку немає відеокамер.

 Про що слід додати – сама акція спалення меморіалу в Кременчуці є показовою. І мова тут лише про прояв ненависті до України та одну з форм такої ненависті. І за тим, що зрозуміло, – мова тут виключно про місцевих прихильників тероризму, які до сьогоднішнього дня проявляли свою активність лише у Фейсбуку. Однак з того, що ми бачимо сьогодні, – нині все це вийшло за межі Інтернету.

29 серпня на цьому місці має пройти мітинг, присвячений третій річниці Іловайської трагедії.

Але Герої не вмирають. А в даному випадку навіть їхні пам’ятники не горять. Дізнавшись про подію, комунальники виїхали на місце. За їхніми словами, пам’ятник не пошкоджено. Тож споруду помили та привели зовнішній вигляд до ладу вже зранку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2419 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2447 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3683 0