Новини з 1996 року

«У Кременчуці чиновники до безпритульних собак ставляться краще, ніж до людей»

Віктор Крук 20 жовтня 2016 16:00 604 0

У Кременчуці є багато чиновників та соцпрацівників, які з міського бюджету отримують зарплату за надання допомоги безхатченкам. Але замість реальної допомоги вони її лише імітують. Приклад із життя.

До редакції зателефонувала обурена пенсіонерка Куропятник Олена Митрофанівна і розповіла, як у Кременчуці допомагають безхатченкам. 

«На Молодіжному, біля магазину «АТБ», що в районі зупинки «Аврора», на вулиці у картонній коробці живе жінка. Вона просто замерзає. Я телефонувала у департамент соцзахисту, просила чиновників якось допомогти цій жінці. Мені відповіли, що «питання вирішується». Пройшов тиждень, але нічого не змінилося. Знову дзвоню, і знову «питання вирішується». Вночі вже нижче нуля, жінка ж просто замерзне. Хіба так можна?» - обурюється пенсіонерка.

Вона пояснила, що до приймальні мера додзвонитися не змогла, а всі інші департаменти, управління та терцентри їй лише обіцяють, але нічого не роблять.

«У нас у Кременчуці до безпритульних собак ставляться краще, ніж до людей. Навіть якщо це бомж чи розумово хвора людина, але вона ж людина! Невже не можна їй хоч якось допомогти? Чому така байдужість з боку чиновників?» - дивується Олена Митрофанівна.

Щодо покращення ставлення міської влади до безпритульних собак – це зауваження пенсіонерки цілком справедливе. КП «Спецсервіс» отримує з мерії додаткове фінансування та підтримку. Може, у Кременчуці вже пора покращувати ставлення і до людей, навіть якщо вони безпритульні?

Редакція дуже сподівається, що у міському Департаменті соціального захисту, двох районних управліннях соцзахисту та двох районних терцентрах, у яких разом працює більше трьох сотень чиновників та соцпрацівників, знайдеться хоч одна відповідальна особа, яка замість «вирішування питання», врятує життя безхатченку. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись