Новини з 1996 року

У кременчужан можуть масово відбирати квартири, - попереджають депутати. Як запобігти цьому?

Марина Баніт 20 липня 2017 13:38 2289 0

На сесії міської ради виступала депутат міської ради Валентина Гордєєва.

Під час виступу пані Гордєєва попередила кременчужан про протиправні дії житлово-комунального підприємства «Місто для людей».

Мова про те, що працівники даної організації нібито для укладання договору протизаконно вимагають від кременчужан надати документи – копію паспорта, копію договору про право на власність житлом, копію ідентифікаційного коду, копію додаткових документів.

Депутат Гордєєва звернулася з трибуни міської ради до кременчужан із закликом:

«Копію таких документів не надавати. Вони не мають права вимагати від вас конфіденційної інформації, якщо ви дасте копії цих документів, то згодом за наявності заборгованості за комунальні платежі вони відберуть у вас квартири».

Пані депутат пояснила, що копію договору про надання послуг від даної компанії кременчужани мають право отримати на руки на цілий місяць. Протягом місяця споживач може ознайомитися з договором та роздумувати, при цьому варто звернутися за консультацією до юристів.

Далі вона наголосила: документ має складатися згідно з типовим договором, а не бути прописаним під організацію на їхній власний розсуд.

У разі невідповідності договору протягом місяця можна його не підписувати. Якщо договір типовий (відповідний до затвердженого зразка, встановленого Кабінетом Міністрів України), тоді можна підписувати цей документ.

В іншому випадку – ні в якому разі не можна підписувати будь-які договори!

Також вона пояснила, що комунальне підприємство «Кременчукводоканал» не має права укладати договори приєднання (тобто договір не на паперовому носії, а розміщений на сайті). Відсутність такого права пані депутат пояснює тим, що споживач має ознайомитися з договором, але багато хто з кременчужан не мають комп'ютера та виходу в інтернет. Тому укладання договору приєднання є протизаконним. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 428 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 547 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1052 0