Новини з 1996 року

«ТВОРЧІСТЬ ДУШЕВНОХВОРИХ». Депутати Кременчуцької міськради про прохання тих, хто їх обирав

Олександр Курилов 19 серпня 2016 12:23 1100 2

Кременчуцька міська рада в особі депутатів, і відповідно міські чиновники теж, не реагуватимуть на петиції мешканців міста, оприлюднені на сайті мерії з проханнями допомогти громадянам у вирішенні проблеми з газовими лічильниками.

Причина – формальна. Міська рада не може впливати на процеси ціноутворення у Кременчуці.

Це – опис двох чергових «газових» петицій і першої реакції на прохання громадян.

За оприлюдненими в Інтернеті зверненнями, люди хочуть, аби в мерії зайнялися вивченням теми вартості встановлення індивідуальних лічильників газу.

Прецедент тут – середньоукраїнська вартість встановлення лічильників – 1700 гривень. Вартість таких же послуг у Кременчуці – 3700 грн.

Втім у окремих депутатів нашої міськради, зокрема тих, хто є наближеним до міського голови Віталія Малецького, своя точка зору на оприлюднені прохання.

«Творчість душевнохворих. Тарифи на встановлення лічильників законодавством не регулюються», - таке резюме прохання людей від відомого адвоката-депутата Кременчуцької  міськради Руслана Ульянова.

Однак користувачі Фейсбуку від нашого міста такий медичний діагноз від депутата щодо теми встановлення газових лічильників не поділяють. Натомість на  сторінці «За Кременчук без корупції та олігархів», у ФБ, запалала справжня суперечка з теми: хто у нашому місті «хворий» і чому.

«Ці тарифи не регулюються. А як же межа жадібності і нахабства? Ні для кого не секрет, що найбільш стабільними і постійними платниками за комунальні послуги є люди пенсійного віку і достатку нижче середнього. Для них різниця в 1300 грн. є дуже суттєвою. І місцевій владі під силу допомогти врегулювати дане питання, повернувшись до цих людей обличчям, а не тим місцем, на якому сидять», -  зауважує з цього приводу користувач мережі, мешканець нашого міста Roman Petrichuk.
Він же й пояснює депутату міськради Ульянову, що проблема в цій справі  - у відсутності конкуренції в нашому місті. А це сьогодні єдине рішення, що може зменшити вартість встановлення індивідуальних газових лічильників.
«Ми обоє розуміємо, що заміною лічильників займаються присоски міськгазу і саме суми відкатів значно підвищують вартість установки лічильників. Думаю,  воля і бажання влади могли б вплинути на це. І вже вибори виграються за рахунок реальної підтримки городян, а не за допомогою сітки», - зазначає дописувач.

Цікаві точки зору, але.

Вже  на думку кременчужанки Ірини Опрітової, змін тут не буде «…а нашим чиновникам, на жаль, розумні поради не потрібні».

Про що слід додати – своє  формулювання щодо «творчості душевнохворих» після жорсткої критики вже сам депутат Кременчуцької міськради Руслан Ульянов переадресував від авторів петицій, які просять у мерії допомоги, до репортера «Програми плюс», що про проблему повідомив.

Причина такого переведення стрілок зрозуміла.  Люди просять про допомогу, а їм  той же депутат міськради й соратник мера Малецького каже про «творчість душевнохворих».

Втім хто у нас є хворим або здоровим – чи то сам депутат міськради, або репортер з мешканцями міста, здається, нині не так і важливо.

Натомість більш серйозною є проблема громадян з вартістю встановлення приладів обліку газу, яку потрібно вирішувати. А ще, з огляду на депутатські аргументи, є небажання наших депутатів міськради взагалі займатися цієї справою.

І це для кременчужан актуально  – відсутність владної допомоги у вирішенні проблем людей.  

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

TANYA 21.08.2016 14:04

Тут ще треба розібратися, хто дійсно "душевнохворий". Я подивилась би на цю людину, якби вона отримувала 1300 пенсії чи 1500 зарплати, а за встановлення лічильника в квартиру треба викласти 3500 чи 3700, як "захоче" міськгаз. Адже реальна ціна послуги приблизно 1700-2000 грн. А куди йдуть інші 1300-1000грн.??? Тут навіть гадати не треба... Хай краще цей "недушевнохворий" депутат допоможе людям добитися правди в боротьбі з свавіллям "Кременчукгазу", хай краще примусить правильно читати та виконувати закони України керівництво міськгазу. Бо це керівництво змушує кременчужан жити по "своїм", написаним "для себе", постановам та кодексам... Прикро те, що люди потрібні тільки під вибори, бо тоді це електорат, а якщо допомогти людям, то електорат перетворюється в непотрібну біомассу. З Днем Незалежності!

ednik 19.08.2016 21:01

А слабо депутатам горсовета направить депутатское обращение (запрос) в антимонопольный комитет по поводу злоупотребления или сговора ЧПшек которые синхронно установили сильно завышенные цены на установку индивидуальных счетчиков газа для территориальной громады???!. Нет. Я думаю, что депутаты (большинство) легли под мера. Стыдно должно быть, гражданин Ульянов