Новини з 1996 року

І це за наші податки. У мера Кременчука Малецького перемога – вийшла його передвиборча газета

Олександр Курилов 06 лютого 2020 11:00 1090 0

У Кременчуцького міського голови Віталія Малецького нині – велике свято. Вийшов у світ перший номер його передвиборчої газети, яку до 25 жовтня поширюватимуть безкоштовно по поштових скриньках накладом 44 тисячі примірників.

Тож перший екземпляр уже передають по міськвиконкому з кабінету в кабінет, щоб усі переймалися мерським святом.

Сенс нової газети – це передрук повідомлень міськвиконкому, серед яких ви, однак, не знайдете такої радісної новини від нашого мера Малецького, що в нашому місті серйозно дорожчає питна вода і водовідведення.

Інше, чого ви ніколи в газеті міського голови Кременчука не знайдете, – це його радісні відомості про зарплату, коли нашому градоначальнику та його восьми заступникам нараховують по 180 відсотків премії.

Ще теми, про які в газеті мера ніколи не розкажуть, – це земельний дерибан у нашому місті й такий же дерибан бюджетних коштів з «юридичним обслуговуванням», тендерами й масою інших цікавих речей.

Але в першому номері газети міського голови Віталія Малецького ми можемо прочитати, що наше головне завдання – врятувати Крюківський міст, нібито в нас немає цілої армії чиновників у міськвиконкомі, які повинні цим питанням займатися.

Також нам розкажуть, що ремонт доріг триває.

Але про те, що ями на шляхах набувають вигляду трамплінів, або офіційне повідомлення, що без благодійного внеску в розмірі 300 гривень у наші лікарні на лікування потрапити неможливо, – про це в газеті мера Малецького мовчатимуть як риба у воді.

Слід додати, що вартість нової агітки мера складає 10 мільйонів гривень і це дуже великі кошти.

І, звісно, не можна мовчати щодо такого марнотратства, бо ось є інші приклади.

У тій же Полтаві саме на 10 мільйонів гривень тамтешній  міськвиконком закупив послуги на проведення обстежень на КТ та МРТ для ранньої діагностики онкологічних захворювань дуже великої кількості полтавців.

У Кременчуці, натомість, 10 мільйонів гривень із міського бюджету витрачають на агітки, але не на людей і не на їх порятунок.

До речі, нова газета мера Малецького виходить за рахунок наших податків. От тільки про те, як наші кошти витрачати, у кременчужан ніхто не запитував.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2576 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2586 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3816 0