Новини з 1996 року

Третій строк. Нардеп Шаповалов розповідає, що ми всі помремо від онко. За його бездіяльності

Олександр Курилов 09 липня 2019 16:51 1030 0

Налякати кременчужан - це просто

Передвиборчий штаб народного депутата Юрія Шаповалова, який втретє бореться за звання народного депутата, змінює свою передвиборчу тактику.

Тож якщо раніше він видав великий кольоровий журнал з досягненнями своєї команди, в якому записав собі все, що було зроблено в Кременчуці за кошти платників податків, то його друга агітка – просто загрозлива.  

Зміст страхітливого повідомлення тиражем 60 тисяч примірників – ми всі помремо.

Коли саме помремо, про це нічого не говориться, однак сказано, що Кременчук хочуть перетворити на Чорнобиль.

А головне в цьому повідомленні - всі наші біди, а найбільша серед них – рак, усе це йде від Біланівського ГЗК.

І в агітці Шаповалова, який знову хоче стати нардепом, кременчужанам кажуть про дрібнодисперний пил, радіацію та онкологічні захворювання від Біланівського ГЗК, який якщо і є сьогодні, то тільки на папері.

Бо насправді рак дійсно переслідує кременчужан, але причини його – не в Горішніх Плавнях, де в тамтешніх жителів така ж біда, але суто кременчуцькі й більш ніякі.

Звідки нам насправді чекати лиха?

За статистикою лише минулого року в нашому місті зафіксовано 7500 звернень хворих, яким після досліджень у Кременчуцькому онкологічному диспансері та Полтавському обласному онкологічному диспансері поставлено відповідний діагноз та призначене лікування.

Слід сказати, що 7500 – це кількість хворих на рак минулого року.

Однак у 2017 вона була меншою на 350 випадків і ще на стільки ж – у році перед цим.

Причини цієї хвороби в нашому місті лише одні.

Мова йде про воду, яку ми п’ємо, повітря, яким дихаємо, й їжу, яку їмо.

І тут слід дивитися, що в інших районах Полтавської області, а люди в принципі їдять усі однаково, ситуація з поширенням онкологічних захворювань не така загрозлива, як у Кременчуці.

І зрозуміло чому. Бо в тій же Полтаві воду не чистять хлором, як і в навколишніх районах теж. Але цей хлор, його канцерогенні з’єднання після очищення на кременчуцькій водоочисній станції потрапляє в наші шлунки й можна тільки уявити, наскільки все це шкідливе й наскільки отруйною є кременчуцька питна вода.

Те ж саме - з кременчуцьким повітрям, з його фенольно-сірчаними домішками, які є далеко не вітамінами, однак організму людину жахливо шкодять.

Далі ж можна згадувати, що таке хіміотерапія для онкохворого й взагалі, що це таке – рак.

Однак краще згадати візит нардепа Шаповалова, який разом з мером Малецьким та комунальною телекамерою ходили під вікнами Кременчуцького онкологічного диспансеру й обіцяли встановити спеціальну лабораторію для раннього виявлення онкологічних захворювань.

А для такої лабораторії потрібно небагато: крім онкологічних маркерів, ще апарати УЗД, гарна лабораторія та комп’ютерна томографія, що є основним.

Але все це було в лютому цього року.

Сьогодні, вже на початку липня, ні Юрій Шаповалов, ні його підлеглий – міський голова Кременчука Малецький про свій візит під стіни Кременчуцького онкодиспансеру не згадують.

І це погано.

А ще гірше, коли нардеп Шаповалов, який знає про справжні причини, дійсно, епідемії онкологічних захворювань у нашому місті, просто лякає людей.

Але людей не потрібно лякати й робити з них дурнів теж не потрібно.

Однак краще людям допомогти й погано, що наш нардеп Шаповалов, а він – народний депутат України, починаючи з 2012 року, за всі ці роки так нічого й не зробив.

Хоча обіцяв, і три роки з часу обіцянок уже минуло.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0