Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Італійська мафія позаздрить. Кременчуцькі чиновники дадуть бій СБУ та МВС і переможуть?

Олександр Курилов 19 серпня 2018 12:32 2329 0

Чиновники Кременчуцького міського виконавчого комітету, що засідають в адмінбудівлі на площі Перемоги, 2, дадуть остаточний бій фахівцям Полтавського обласного управління СБУ, зокрема його працівникам, які ведуть боротьбу з корупцією.

Одночасно на горіхи перепаде й правоохоронцям уже Полтавського управління МВС, які теж беруть участь у цьому небаченому дійстві – розслідуванні кримінального провадження з життя наших кременчуцьких  чиновників.

І мова тут не стільки про саму статтю обвинувачення - «Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб», як про те, що правоохоронці взагалі змогли цим зацікавитися.

Зокрема, хто їм це дозволив?

Це нещодавні обшуки в нашому міськвиконкомі, які проводила спільна група працівників СБУ та МВС у кабінетах заступників мера Кременчука та канцелярії міського виконавчого комітету, що завершилися вилученням документів.

За коментарем для ЗМІ, який за фактом обшуків оприлюднив заступник міського голови з будівництва Дмитро Кравченко, мова йде «про хлопчика, його квартиру та 2014 рік».

Однак за тим, що насправді розслідується, – мова про випадки хабарництва, махінації та квартири. Зокрема, й отримання квартир вищими чиновниками Кременчука.

Як розповіли «Програмі плюс» у правоохоронних органах, сама антикорупційна операція проти кременчуцьких чиновників була таємною й ті ж рішення про вилучення документів приймалися в судах Києва та Полтави, аби не допустити витоку інформації.

І з того, що знайдено, – дуже реально, що депутатам міськради доведеться обирати нових заступників міського голови.

Тож насправді все дуже серйозно, ніякого «розіп'ятого хлопчика», й настільки серйозно, що захисником «батьків» міста в цій кримінальній справі взявся бути депутат-адвокат міськради Руслан Ульянов.

За почутими запевненнями, сьогодні в правоохоронців та СБУ є всі докази по справі, яку, вочевидь, буде перекваліфіковано на більш тяжку, бо за відкритим кримінальним провадженням покарання складає лише два роки в’язниці.

Єдине побоювання щодо цього – про доведення кримінального провадження до логічного завершення, якого може й не бути, бо розслідування пригальмують.

Чому пригальмують – теж відомо. Серед чиновників, що під підозрою, – заступники міського голови Кременчука, які перед приходом у міськвиконком працювали головними помічниками  кременчуцького нардепа Шаповалова.

І, звісно, якщо почнеться суд, то прізвище Шаповалова там теж лунатиме. Однак у нього й так мінімальна довіра в Кременчуці, попереду - вибори, а цей процес взагалі довіру виборців до нього поховає.

Звідси й варіанти – що може обіцяти міністру МВС, Генеральному Прокурору та керівнику СБУ наш нардеп Юрій Шаповалов, аби зупинити скандал з кременчуцькими чиновниками? Якою буде ціна питання?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 807 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1497 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1502 0