Новини з 1996 року

І так зійде: бульвар Пушкіна не змінювався з радянських часів. ФОТОрепортаж

Катерина Синьова 22 лютого 2020 12:00 368 0

Чи замислювалися ви, скільки років не реконструювали бульвар Пушкіна? Він розташований у центрі Кременчука та є значною пам’яткою історії нашого міста.  Як відомо з сайту «Околиці Кременчука», остання реконструкція проводилась на початку 80-х років минулого століття. Тоді й з'явився ансамбль чотирьох фонтанів, який символізує чотири пори року. А також з'явилася напівкругла площа з пам'ятником О. Пушкіну. І з цього часу нічого не змінилося.

 

 

У 2013 році планували провести реконструкцію бульвару й побудувати новий фонтанний комплекс, проте через брак фінансування від цієї ідеї міська влада відмовилася.

Зверніть увагу на фото, яке зробили у 1977 році. Якісь зміни на даний час ви спостерігаєте?

 

 

А ці фото зробили вже цього року.

 

 

 

 

Тільки погляньте на стан асфальту. Хіба не можна підлатати дороги та оновити всю архітектуру? Здається, в міської влади є справи важливіші, аніж зробити пам’ятку міста кращою. Звісно, адже в чиновників на це ніколи грошей немає. А кременчужани і так зможуть прожити поруч із таким бульваром. Якщо зламається фонтан – нічого, трохи підрихтує комунальне підприємство і нормально.

 

 

Але небайдужим містянам хочеться змін.

«Щоранку, виходячи гуляти зі своїм песиком, я б хотіла, щоб бульвар нарешті оновили, зробили більш сучасним та гарним. Уже набридло спостерігати асфальт із ямами та старі фонтани», - повідомляє Тетяна, яка мешкає поруч із бульваром.  

 

 

«На цих лавочках так незручно сидіти й вони такі старі, що давно потребують заміни», - також скаржиться на стан бульвару Пушкіна містянка Ольга Михайлівна.

Тож міській владі слід звернути увагу на цю проблему і почати щось вирішувати. Адже щоб пишатися нашим містом, треба зробити його кращим.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 531 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 798 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 847 0