Новини з 1996 року

Тільки двічі на тиждень. Кременчуцькі генерал-осавули лякатимуть мешканців блискучими погонами

Олександр Курилов 03 березня 2016 16:02 825 0

Кременчуцькі козаки підключаться до недореформованої кременчуцької міліції в її розшуках тих мешканців міста, хто жене самогон або дебоширить у будинку.

Також місцеві козаки разом з дільничими, у всій красі своїх генеральських погон, тепер ходитимуть по вулицях Кременчука, аби у людей остаточно відпало будь-яке бажання звертатися до правоохоронців по допомогу.

Це у Кременчуцькому виконкомі сьогодні - спільна нарада чиновників, місцевих козаків та правоохоронців, які вирішували, за яким графіком їм слід робити спільне патрулювання міста й коли саме козакам спільно з міліціянтами можна буде починати слідчі дії у квартирі в пошуках самогону.

За тим, що відомо репортеру, з підсумками наради вирішено так.

Отже, кременчуцькі козаки у спеціально пошитій формі з дубовим листям та величезними зірками на погонах тепер патрулюватимуть вулиці Кременчука спільно з дільничими.

І таке патрулювання, а разом з ним і прийом громадян з особистих питан, відбуватиметься двічі на тиждень.

Першого разу – у четвер, з 18-00 до 21-00. Ще козаки будуть вештатися без діла по вулицях Кременчука у суботу, з 10-00 до 13-00.

Однак у всіх випадках їх будуть супроводжувати дільничі міліціонери.

За тим, що оприлюднено на нараді в мерії, – під час таких походів наших генерал-осавулів цікавитимуть точки з виготовлення самогону та сімейні сварки.

У такій справі як пошук наркотиків будуть задіяні інші фахівці – ті, чиї прізвища пишуть на парканах у величезних оголошеннях, де йдеться про торгівлю наркотиками.

Про що слід додати – саме рішення про спільне патрулювання у міськвиконкомі прийнято сьогодні.

Далі ж місцеві козаки, або «громадські формування», мають скласти графік та подати їх до керівних правоохоронних чинів Кременчука.

А вже цієї суботи, перед тим, як у неділю поїхати на Сулу, де такі ж формування традиційно трусять рибу у мешканців прилеглих сіл, чергування людей у блискучих погонах розпочнеться. Про що слід додати – за такі чергування «козаки» отримуватимуть гроші з міського бюджету.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 371 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 534 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 613 0