Новини з 1996 року

Історик з Кременчука презентувала у Фінляндії своє дослідження про Голодомор

Ксенія Омельченко 26 червня 2018 09:40 421 0

Історик з Кременчука Ганна Капустян презентувала у Фінляндії своє дослідження про Голодомор. Про це кременчужанка повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

Ганна Капустян відвідала 20-й Всесвітній Конгрес усної історії, який проходив у місті Йювяскюля в центральній частині країни з 18 по 21 червня цього року.

За словами кременчужанки, під час заходу 700 фахівців з усіх континентів представляли власні дослідницькі проекти, в основі яких — усні історії та наративи.

19 червня у Конгрес-холі Paviljonki (Gustaf) Ганна Капустян представила своє дослідження «Український голодомор 1932-33 рр. через призму усної історії».

Нагадаємо, в листопаді 2017 року Ганна Капустян презентувала в Полтавській обласній бібліотеці власне третє доповнене видання «Пам’ять 33-го кличе молодих: спогади свідків і слово історика».

Довідка:

Усна історія (oral history) — новий науковий напрям в історії, що став активно розвиватися з другої половини XX ст. Метод дослідження усної історії — глибинні інтерв’ю біографічного характеру, які фіксують суб’єктивне знання окремої людської особистості про епоху, в якій вона жила.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 242 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 343 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 483 0