Новини з 1996 року

Історія, від якої мурахи по шкірі: скандал з кременчуцьким СКРП набув розголосу на всю Україну. ВІДЕО

Артем Кузьменко 02 грудня 2020 13:10 846 0

Нещодавно в Кременчуці сталася скандальна історія – працівники КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» поховали жінку в чужу могилу. Подія набула розголосу в місті завдяки Миколі Авраменку, який 14 років ходив на кладовище до своєї дружини, а одного дня побачив там свіжий насип і вінки. Згодом про це стало відомо всій Україні.

Трохи передмови: поховали на кладовищі в Крюківському районі міста матір Євгенія Холода, відомого в місті олігарха, колишнього заступника голови Полтавської обласної ради.

Вбитий горем чоловік перед тим, як звернутися до журналістів «Візиту», намагався самотужки розібратися – перш за все пішов до керівництва СКРП, але Віталій Стефаненко не дуже охоче йшов на контакт.

Пенсіонер має на ділянку всі дозвільні документи, але в комунальному підприємстві йому повідомили, що це місце зарезервували ще кілька років тому. Зробила це, як зазначалося вище, родина Євгенія Холода.

 

«Що в них багато грошей, що вони олігархи – вони йдуть по головах. А тепер дійшло до того, що йдуть уже й по трупах чужих», - з сумом констатує Микола Авраменко, який уже й не сподівається на людяність працівників КП.

 

Потім пан Микола звернувся до поліції з намірами перепоховання чужої людини.

Начальник Крюківського відділення поліції Араїк Кочкадамян повідомив, що від потерпілого надійшла заява. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 297 КК України (наруга над могилою). Санкція статті передбачає штраф (до 3 400 гривень), або арешт на пів року, або позбавлення чи обмеження волі на термін до трьох років (яке зазвичай змінюють на іспитовий термін).

І дуже хотілося б, щоб справа залишалась резонансною, доки не покарають винних. Про те, що сталося в Кременчуці, відзняли сюжет журналісти «Надзвичайних новин. ICTV».

 

«Після цієї історії мурахи поповзуть шкірою», - саме з цих слів починається сюжет.

 

У яму до дружини потерпілого «підселили» родичку бізнесмена та ексчиновника. Микола Авраменко не може стримати сліз і питає: «До кого я приходжу? В мене немає до кого прийти. До матері Холода?»

Що сказав директор спецкомбінату журналістам всеукраїнської кримінальної хроніки? Що могила здалася недоглянутою й нікому не потрібною. Але чоловік померлої повідомляє, що на ділянці не було ні хреста, ні пам’ятника, але був металевий надгробок, де росли квіти, й вичищена територія навколо.

У Спецкомбінаті запропонували компроміс – викорчувати пеньок, що стоїть поруч, і там встановити пам’ятник дружині Миколи Васильовича. Але він з цим варіантом категорично не згодний.

Все залишилося без змін.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1139 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2141 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2759 0