Новини з 1996 року

І спецтягач для контролю. У міськвиконкомі взялися кременчужан розважати тролейбусом. Фото

Олександр Курилов 11 грудня 2018 14:23 420 0

Кременчуцькі чиновники запланували втілити в життя низку спеціальних показів нового тролейбуса, який їде вулицями міста без тролеїв, але на акумуляторному ходу. І вчора такий відбувся вже вдруге.

Для цього тролейбус поїхав по вулиці Древаля й доїхав до наркодиспансеру.  

Спеціальний показ акумуляторних можливостей проводився під керівництвом директора Кременчуцького тролейбусного управління Олександра Вертюха.

Тож саме дійство передбачало проїзд рогатого транспорту з десятком кондукторів й обов’язкового спеціального тягача КрАЗ, який їхав за тролейбусом, щоб у разі потреби негайно потягти транспортний засіб у депо.

Втім погода була не дуже морозною, пасажирів у тролейбусі - до десяти чоловік, а швидкість - така, щоб акумулятори не сіли через 5 хвилин. Усе ж - не електромобіль. 

Слід сказати, що в Олександра Вертюха все вийшло. Акумулятори нові й з ними порожній тролейбус їде. Не дуже далеко, але  їде.

Ну й, звісно, кременчужани теж були задоволені.

Усе ж таки рогате чудо раз у житті по цій вулиці проїхало й наступного разу така ж подія відбудеться не раніше ніж через 10 років.

Варто нагадати, що тиждень тому такий же показ відбувся на Крюківському мосту, який теж  вдалося цьому тролейбусу проїхати на акумуляторах, але  вже за умови повної відсутності пасажирів і обов’язкового тягача, який супроводжував цей зразок громадського транспорту.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись