Новини з 1996 року

Спека може зіпсувати ваше здоров’я

Ирина Базалийская 27 липня 2015 16:27 582 0

У неділю, 26 липня, на території України була аномально висока температутура, найспекотніший день за 80 років. Удень у Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій та Черкаській областях - 35-38°.
Тепловий і сонячний удар виникають, коли людина тривалий час перебуває в умовах сильної спеки.
Іноді люди самі наражають себе на небезпеку, бажаючи якомога сильніше засмагнути, і не враховують, що організм не в силах миттєво пристосуватися до таких змін температури. Також тепловий удар легко отримати при тривалій фізичній роботі в полі, в задушливих приміщеннях, під час туристичних походів і фізичних тренувань.
Ще у групі ризику люди, які страждають серцево-судинними, ендокринними захворюваннями, люди зі світлою шкірою, літні та діти. Крім того, причиною теплового удару також може стати щільний одяг, що погано пропускає повітря, та вживання алкогольних напоїв.
Звичайно, дуже важливо в літній час пам'ятати про профілактику теплового і сонячного ударів і робити все для того, щоб уникнути можливих проблем зі здоров'ям.
Головне - не допускати перегрівання і втрати води організмом. Обов'язково носіть улітку легкий головний убір світлого кольору, на пляжі користуйтеся парасолькою. Вживайте більше води і продуктів, які багаті вуглеводами й білками.
Рятувальники  попереджають: будьте обережні та бережіть своє здоров’я!

Ірина Базалійська

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись