Новини з 1996 року

«Слуга міськвиконкому» Віталій Дюдюрін повернувся в «Міський сад». Вже керує рибами і трактористом

Олександр Курилов 14 серпня 2019 09:31 676 0

У культурному житті Кременчука сьогодні видатна подія – на роботу вийшов директор закладу Віталій Дедюрін, який раніше був вимушений звільнитися, бо виконував на виборах роль клона-кандидата в нардепи від підприємства «Слуга народа».

Тож уже зранку Віталія Дедюріна можна було побачити в парку «Міський сад», зокрема його розмову з трактористом, і далі директор працюватиме за своєю програмою – піде дивитися на качок, риб та черепах, які плавають у каламутній воді озера Гарячка.

Про те, що все справді так - Віталій Дедюрін, як справжній «розвідник», знову працює, повідомляє й реєстр міністерства юстиції.

Там написано: «ДЕДЮРІН ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - керівник (виконуючий обов'язки директора на умовах строкового трудового договору)  вказаний у реєстрі Мін'юсту як такий, що має право вчиняти дії від імені юридичної особи (КП «Міський сад»)  без довіреності, у тому числі підписувати договори…»

Також право підпису в парку «Міський сад» має його заступниця Наталя Батир, і слід так розуміти, що нове продовження керівництва парком Віталієм Дедюріним буде недовгим і незабаром мер міста Малецький та нардеп Шаповалов відправлять цього чоловіка вже на інші вибори.

Останнє, про що слід додати, – це про сам парк «Міський сад», у якому дерева скоро стануть великою рідкістю та озеро в ньому.

В останньому сьогодні - збільшення жителів.

Услід до неймовірної кількості риби та черепах, качок, лебедів і чайок, у бетонних стінах водойми поселилися великі щури. Й ці щури почуваються біля води непогано та  швидко набирають вагу.

«Програма плюс» вітає старого-нового директора Віталія Дедюріна з його поверненням з делікатного завдання, під час якого він виконував роль «Слуги народу», й чекає на нові пригоди в «Міському саду».

Зокрема, поки пана Дедюріна не було на роботі, ніхто в «Міському саду» не нападав на людей, не вбивав лисиць у парку й ніхто чомусь не ловив рибу вудками.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 551 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 442 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 498 0