Новини з 1996 року

І сказав Малецький Шафоросту, або чому мер Кременчука не любить своїх колишніх однопартійців?

Олександр Курилов 27 квітня 2017 12:23 768 0

Міський виконавчий комітет виплатить заробітну плату за минулий рік своєму колишньому представникові й колишньому голові нині розігнаної Автозаводської райради Валентину Шафоросту.

Також разом із заробітною платою за вимушений прогул колишньому керівникові райради буде виплачено й моральне відшкодування.

Загальний розмір коштів, який підлягає виплаті, – за 100 тисяч гривень.

Це Валентин Шафорост, колишній голова Автозаводської райради, а до того – керівник управління надзвичайних ситуацій міськвиконкому Кременчука, через суд вибив собі оплату праці. Рішення суду остаточне – апеляційне засідання вже відбулося.

Також, за судовим рішенням, міський голова Віталій Малецький має повернути скаржника на роботу й призначити його саме на те місце, звідки він потрапив у неіснуючу вже Автозаводську райраду.

Зрозуміло, що гроші за рішенням суду (зарплата та моральні збитки) з нашого міського бюджету будуть виплачені.

Однак на роботу Віталій Малецький свого ворога не поверне й для такого найближчим часом управління з надзвичайних ситуацій розформують і створять щось нове.

У такому випадку скаржнику, за прикладом війни колишнього головного лікаря лікарні №3 Вадима Українця, повертатися буде нікуди.

Загалом те, що відбувається в міськвиконкомі, з цими звільненнями-поновленнями на роботі, має свій зміст.

І, здається, корінь тут закопаний глибше, ніж просто ворожнеча – незаконними звільненнями своїх ворогів з посад Віталій Малецький дає шанс скаржникам стягувати з мерії як невиплачену зарплату, так і моральні збитки теж.

Й отримавши таку компенсацію на руки, гріх не піти в найближчий магазин, аби купити пляшку  горілки й подарувати її в приймальню міського голови Кременчука зі словами: це подяка пану Малецькому за додатковий грошовий подарунок.

Про що слід додати – війна і в цьому випадку вже з працевлаштуванням Валентина Шафороста триватиме й далі.

На запитання: чому ви, пане Шафорост, воюєте з мером, він же колишній депутат Автозаводської райради і, як і ви, – представник «Батьківщини»,  відповідь від колишнього чиновника: він особисто не належить до близького оточення мера Кременчука, яке сьогодні сидить у партії міськвиконкому з назвою «Поруч».

Це було раніше, якщо ти фахівець, то працюєш і якісно виконуєш свою роботу, бо за тобою люди.

Сьогодні все не так. Чиновник просто сидить у кабінеті й нічого взагалі не робить. Але якщо посадовець входить у ближнє коло кременчуцького «царя», тобто мера міста, то головне - вчасно отримувати зарплату. Все інше – пропади воно пропадом, і кому воно потрібне?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2376 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2406 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3640 0