Новини з 1996 року

«ШВЕЙЦАРЦЮ» З КРЕМЕНЧУКА – ПРЕДСТАВНИКУ «ВЕЛИКОГО ОТЕЧЕСТВА» МАКСИМУ ГРОО ЗАБЛОКУВАЛИ В`ЇЗД В УКРАЇНУ

Олександр Курилов 17 вересня 2015 10:49 649 0

Надалі 48-річному мешканцю нашого міста Гроо  Максиму Давидовичу  (Max Groh), який народився 29 травня 1977 року в м. Кременчуці  Полтавської області, громадянин України, член зарубіжної фракції  російської партії ― «Великое  отечество» у Швейцарській  конфедерації заборонили в'їзд в Україну й відповідно всі його активи, які є в нашому місті й не тільки,  – заблокували.

Втім заблокували в`їзд не тільки йому, але ще іншим політикам, які підривають державність нашої країни. Офіційна причина заборони -  дії іноземної держави, іноземної юридичної чи фізичної особи, інших суб’єктів, які створюють реальні та/або потенційні  загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України…

Відповідно – для бізнесмена з Кременчука запровадили тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним йому майном.

Відповідна інформація оприлюднена у Додатку 1 до рішення  Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року  "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Самі ж санкції застосовано до громадян, які допомогали Російській Федерації відібрати в України Крим та Донбас.

Теги: Заборона на в"їзд

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись