Новини з 1996 року

Є що приховувати: директор ліцею №17 не пустила журналістів перевірити, як годують учнів. ФОТО. ВІДЕО

Валерія Макряшина 20 вересня 2019 13:40 2219 0

Останнім часом від кременчужан, чиї дітки навчаються в міському ліцеї №17 "Вибір" ім. Н.Г. Неленя, який знаходиться по вулиці Тараса Бульби, 14, почали надходити скарги на відверто неідеальне харчування в даному навчальному закладі. Батьки зазначали, що страви дуже холодні й школярі просто відмовляються їсти. 

Сьогодні, 20 вересня, депутат Кременчуцької міськради Тетяна Сідерка разом із журналістами місцевих видань навідалася до ліцею, щоб на власні очі побачити, як насправді годують тут учнів.

Але всім цього зробити не вдалося, втім менш цікавою перевірка не стала.

Те, що представники засобів масової інформації - гості не бажані в цьому ліцеї, стало зрозуміло ще з самого початку. Зокрема, замість того, щоб впустити перевіряльників безпосередньо на місце запланованої перевірки, директорка ліцею Валентина Марченко та її заступники стали барикадою на вході в їдальню, запевняючи, що туди журналісти не увійдуть. І крапка. 

 

 

Усі підтверджені на законодавчому рівні аргументи журналістів стосовно того, що забороняти їм входити в їдальню немає підстав, на директорку жодним чином не діяли.

Її "аргументи" здавалися їй більш вагомими. Серед них і відсутність у журналістів санітарних книжок, хоча насправді вони потрібні тільки на кухні, де готують їжу, а не в залі, де годують дітей, і присутність у їдальні дітей тощо. У результаті - жодного результату: директорка разом із заступниками стійко стояла біля дверей.

 

 

Дивна позиція, зважаючи на те, що 26 вересня минулого року перевірка їдальні ліцею №17 пройшла "НА УРА" без жодних перешкоджань роботі ЗМІ цією ж адміністрацією, яка сьогодні зробила вигляд, що взагалі не знає, хто всі ці люди.

Нагадаємо, тоді перевіряльники виявили масу проблем і недоліків у харчуванні, які, на жаль, як потім підтвердила депутатка Тетяна Сідерка, нікуди не зникли. 

Імовірно, це й стало причиною недопуску акул пера до трапезної кімнати школярів. 

Спостерігаючи, як порушуються їх професійні права, журналісти викликали на місце правоохоронців.

Слідчо-оперативна група склала протокол, кореспонденти написали пояснення, в якому зазначили, що директорка ліцею №17 умисно перешкоджала законній професійній діяльності журналістів, тобто вчинила кримінальне правопорушення. Відповідні пояснення надала й директорка закладу Валентина Марченко, щоправда, з юристом...

 

 

Тим часом депутатка Тетяна Сідерка, яка в їдальню ліцею потрапила та подивилася на харчування школярів, заявила, що нічого з минулого року не змінилося абсолютно і всі скарги батьків вона підтвердила - порції холодні.

Взагалі в приміщенні ліцею дуже холодно, ймовірно, кухарі відчиняють вікна для провітрювання, можливо, це і є причиною холодних тарілок. Також депутатка зазначила, що, як і раніше, над учнями стоять їхні класні керівники, змушуючи дітей доїдати все, що є в тарілці.

Але ж порція - холодна!

Втім учителів така система харчування повністю влаштовує. І результат цієї системи також  - майже 75% учнів ліцею залишили після себе порожні тарілки. Всього харчуються, якщо це можна назвати харчуванням, у цьому навчальному закладі більше половини його учнів. Оплата безготівкова.

 

 

Загалом враження від перевірки незадовільне як у журналістів, так і в депутатки Тетяни Сідерки, яка таке ставлення до представників ЗМІ з боку адміністрації за багато років побачила вперше.

"Ласкаво НЕ просимо" - саме такий девіз, напевно, в колективу цього навчального закладу, яким точно є що приховувати, інакше поводилися б вони по-іншому, по-нормальному, по-людськи. 

P.S Стосовно меню, яке оприлюднене в навчальному закладі на відповідному стенді, то воно, як виявилося, не відповідає дійсності. Меню, представлене на двох стендах, старе - за минулий тиждень: 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 225 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 595 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1334 0