Новини з 1996 року

Є результат дерибану району. Сусідні ОТГ вже платять кошти за лікування селян в бюджет Кременчука

Олександр Курилов 14 січня 2021 11:05 303 0

Надалі сусідні села, а нині ОТГ, платитимуть кошти за лікування своїх жителів у Кременчуцькій районній лікарні до бюджету Кременчука.

І такі перші платежі (трансферти) за лікування селян уже здійснено.

Відповідне повідомлення про результати війни за майно, коли «свої» депутати Кременчуцького району забрали звідти медицину другого рівня й передали її місту, оприлюднили сьогодні на засіданні бюджетної комісії Кременчуцької міськради.

Як повідомила на засіданні комісії п’ятий заступник мера Кременчука – Неїленко, сусідні ОТГ вже заплатили місту кошти за лікування в Кременчуцькій райлікарні своїх хворих.

І таких платників до міського бюджету вже три, в тім числі й Піщанська ОТГ, яка об’єднує громади сіл Піщане та Нову Знам'янку.

Про що слід сказати, так це про те, що ми матимемо в підсумку.

А підсумок буде один – Кременчуцька районна лікарня буде реформована і медичний персонал цього закладу буде оптимізовано (скорочено).

Причина – в лікарні не буде достатньої кількості пацієнтів, бо їх розтягнуть між собою медичні заклади Кременчука, Горішніх Плавнів та Козельщини.

З того, що є сьогодні, – в Кременчуцькій районній лікарні є хірургічне відділення з травматологічними ліжками, неврологія, ендокринологія, кардіологія, гастроентерологія.

Але все це є в міських лікарнях, яким теж потрібні хворі, бо сьогодні лікарні отримують кошти з Державного бюджету тільки за кількістю пролікованих випадків.

Й ось тут виникає цікаве питання – а для чого Кременчуку цей медичний заклад взагалі? Однак це питання не стосується ні будівель, ні землі. Для них застосування чиновники знайдуть.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1394 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2386 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3012 0