Новини з 1996 року

«Реформи» мера з директорами. Або куди йдуть кошти кременчужан-платників за водопостачання

Олександр Курилов 24 грудня 2015 15:36 900 0

Надалі на запитання: куди йдуть кошти кременчужан-платників, які вони сплачують за водопостачання та водовідведення, є чітка відповідь.

Ці гроші, за винятком тих, які витрачають на оплату електроенергії, йдуть на оплату праці апарату комунального підприємства «Кременчукводоканал».

Останній росте як гриби після дощу. Це сьогодні на комунальному підприємстві відбулося чергове представлення нового заступника директора, кількість яких уже скоро досягне кількості заступників мера у Кременчуці.

Прізвище другого фінансового директора – пан Мальований і він буде працювати спільно зі ще одним фінансовим директором – пані Ганус.

Якщо ж додати, що сьогодні на комунальному підприємстві «Кременчукводоканал» працюють уже два головних інженери, то, звісно, це вже досягнення.

Очікується, що наступним кроком у цьому ж підприємстві на кожному насосі працюватимуть по два машиністи, а на кожному авто – по два водії. Відповідно, на кожний кабінет буде по два секретарі. А вже після цього можна буде й не запитувати, чому у нас постійно дорожчають послуги водовідведення та водопостачання.

 

Теги: Комунальні службиЕкономіка КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 538 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 809 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 861 0