Новини з 1996 року

«Реформи» мера Малецького. Пункт перший – збільшити кількість чиновників

Олександр Курилов 14 грудня 2015 09:55 1150 0

Чиновникам нового міського виконавчого комітету, у який після сесії 22 грудня  увійдуть дві районні адміністрації – Автозаводська та Крюківська, вдасться уникнути скорочення через непотрібність.

Тож, як і раніше, до скорочення, в обох райвиконкомах  існуватимуть інформаційно—аналітичні відділи, оргвідділи й решта всього, що проїдає податки кременчужан з космічною швидкістю.

Натомість загальна кількість управлінців виконкому, кожному з яких за рахунок платників податків, за словами мера Малецького, має бути встановлена зарплата в 300 доларів США, у нашому місті знову зросте.

Це проект «реформ по-кременчуцьки», які у рішенні "Про затвердження структури і загальної чисельності виконавчих органів виноситься на чергову сесію депутатів міської ради".

За тим, що повідомляється у паперах, депутати мають провести реформу міського управління, зміст якої – «звідси прибираємо, сюди доставляємо».

І приклад з цього – кількість чиновників у тих же райвиконкомах до скорочення й після нього. Тож якщо раніше у Автозаводському райвиконкомі було 163 посади управлінців, то після змін їх буде 150.

Одночасно кількість управлінців у Крюківському райвиконкомі зменшується зі 132 до 115.

Однак скорочені чиновники  в кількості 32 особи не залишаться без засобів для існування.

Цим же рішенням міський голова Кременчука Малецький утворює з десяток нових владних структур  в адмінбудинку на площі Перемоги.

Перша така непотрібна структура – апарат міського голови, який раніше було скорочено.  Друге рішення з цього приводу – в мерії відновлять юридичне управління, яке депутати міськради попереднього скликання довели до меж відділу.

Одночасно буде розширено до 29 осіб штати Центру надання адміністративних послуг і збільшено штатний розклад уже не Фонду міського майна, а «Управління міського майна».

Ну і зрозуміло, ті, кому вже не вистачить місця в нових відділах, апаратах, управліннях Кременчуцького міськвиконкому, зможуть працювати у рекордному за наповненістю чиновників Кременчуцькому  Департаменті соціального захисту.

Там відкривається одразу 26,5 тарифних ставок. До речі, цей рекордний  департамент не має нічого спільного  з управліннями праці та соціального захисту, де вирішуються всі питання з довідками, субсидіями й матеріальною допомогою…

 

Теги: Кременчуцький міський виконавчий комітетПолітика КременчукаВіталій МалецькийЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0