Новини з 1996 року

"Йому нормально" або історія про дивну поведінку брата Михайла Добкіна. Обговорення у соцмережах

Ксенія Омельченко 03 листопад 2016 10:52 494 0

Нещодавно журналістам вдалося зняти, як брат екс-глави Харківської ОДА читає під час засідання Ради смс-повідомлення від співробітниці фірми. П

ід час читання тексту нардеп прикривав рукою екран смартфона, однак на відео можна розглянути текст. З нього випливає, що вартість туру складає 135 тисяч євро. Відпочинок розрахований на 14 днів. Підтверджує цей факт відео, що було опубліковано на каналі ТВ Голос Народу у відеосервісі YouTube.

Отримавши підтвердження від агента, Дмитро зайшов за колону в сесійній залі з пляшкою води, де пробув якийсь час.

 


Народні депутати прокоментували відео.

Так, нардеп Ольга Червакова сказала, що в дивних станах не розбирається, тому що більше спеціалізується на інших медичних проблемах.

"Я не нарколог, я не знаю. Я взагалі не великий фахівець у цих питаннях, я більше по крапельницях, судинних препаратах", - зазначила вона.

А от старшого брата Дмитра Михайла Добкіна дратують питання про здоров'я його родича. На питання, чи не стало погано Добкіну-молодшому, Михайло відповів:

"Ні, йому нормально".
"Чому йому має бути погано? Чому я повинен коментувати дурниці, придумані журналістами?
" - сказав Добкін-старший.

Михайло Добкін уточнив, що брат не збирався купувати дорогий тур – він просто вивчав різні пропозиції, не більше.

- Він не купував цей тур і купувати не збирається. Я розмовляв з ним на цю тему. Питав, куди коштує настільки дорога путівка? Мій брат відпочиває кожен Новий рік з родиною на лижних курортах. То було альтернативна пропозиція в одну з країн, де в той час тепло. Це було одне з п'яти або шести пропозицій. Він його не буде купувати.

І поки подробиці з'ясовуються,  у соцмережах відео вже викликало величезну кількість обговорень та відгуків:

 

 

 

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко наголосив, що це відео є приводом для перевірки компетентними фахівцями і взагалі до стану Добкіна-молодшого треба бути уважнішими.

"Правоохоронні органи повинні вивчити це відео і в майбутньому цікавитися питанням - що вживає пан Добкін. Можливо, це спеціальна рідина, що бадьорить. Можливо, це речі, що нагадують наркотичні речовини", - додав Геращенко.

 

 

Одіозний народний обранець Дмитро Добкін в черговий раз дав привід для хвилювань щодо його стану здоров'я Народні депутати прокоментували відео, на якому Дмитро Добкін демонструє дивну поведінку в Раді. Про це йдеться в сюжеті ТСН. Так, нардеп Ольга Червакова сказала, що в дивних станах не розбирається, тому що більше спеціалізується на інших медичних проблемах. "Я не нарколог, я не знаю. Я взагалі не великий фахівець у цих питаннях, я більше по крапельницям, судинним препаратам", - зазначила вона. А от старшого брата Дмитра Михайла Добкіна дратують питання про здоров'я його родича. На питання "чи не стало погано Добкіну-молодшому?", Михайло відповів: "Ні, йому нормально". "Чому йому має бути погано? Чому я повинен коментувати дурниці, придумані журналістами?" - сказав Добкін-старший.
Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/ukr/tsirk/emu-normalno-dobkin-starshiy-prokommentiroval-1478097590.html

Теги: обговорення у соцмережахобговоренняДмитро Добкін

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись