Новини з 1996 року

"Я МРІЮ - Я ЖИВУ". Чого прагнуть діти Кременчука? Фото

Едера Бедьо 01 грудня 2015 09:36 5729 0

У Кременчуці підбили підсумки творчого конкурсу "Я мрію - я живу", в якому взяли участь діти з особливими потребами. Він традиційно проводиться Управлінням у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Так діти мають змогу заявити про себе та розвивати свій мистецький потенціал. 

Роботи подавалися до трьох категорій: малюнки, саморобки, поетичні твори та проза. Конкурс розрахований на дітей з особливими потребами віком від 6 до 18 років. 

Цьогоріч на конкурс подали 64 роботи, що значно більше, ніж у 2014-му - 37 робіт. 

У категорії «Поробки», яка була найчисельнішою, вирішили надати два перших  та два других місця. І місце отримали робота «Чарівна мрія» (оригінальна ялинка з вітальною листівкою)  Батенко Дар`ї, 8 років, учениці  ЗОШ №24, та робота «Лялька-мотанка» Гузієнко Дар`ї, 12 років, учениці гімназії № 6. Друге місце у цій категорії здобули роботи «Іриси» (композиція з бісеру) Севи Нікіти, 7 років, спецшкола-інтернат, та робота «Подарунок матусі» (паперовий кошик із квітами)  Скрипніченко Артема, 6 років, спецшкола-інтернат. ІІІ місце члени журі вирішили віддати Білієнко Сюзанні, 11 років,  за роботу «Кращі друзі» (лялька-мотанка та  лоша).

У категорії «Малюнки» І місце  отримала Лоліта Головач, школа № 28, за малюнок «Чарівний вечір», ІІ місце –  Данил Рогізний, ліцей № 11, за малюнок «Мрійник», ІІІ місце – Плахтієнко Максим, с. Чечелеве, за малюнок «Моя мрія – мир на всій землі». Приз глядацьких симпатій дістався Письменній Антоніні, 11 років, ЗОШ № 29, за малюнок «Вечірній Кременчук».

У категорії «Поетичні твори та проза» була лише одна учасниця – Вікторія Тищенко, 10 клас, ЗОШ № 12, але її роботи просто вразили членів журі. Тож дівчина заслужено отримала І місце  за казку «Горе лисенят» та оповідання «Шоколад».

Переможців нагородили грамотами і цінними призами, а кращі роботи ще й демонструватимуться у Будинку дитячої та юнацької творчості. 

Фото: прес-служба міськвиконкому

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0