Новини з 1996 року

"Всього вистачає і за все дякуємо", - кажуть на кременчуцькому пункті обігріву

Єлизавета Кравченко 16 січня 2016 18:45 808 0

У Кременчуцькому пункті обігріву тепло, світло і привітно. Кореспонденти "Програми Плюс" переконалися у цьому особисто, завітавши туди суботнього вечора. 

Там працює рятувальник Микола, який розповів, що таке місце у Кременчуці одне: "Минулого року було три пункти обігріву у різних куточках міста, а зараз чомусь лише один намет, але безхатченкам вистачає. Удень у наметі зазвичай знаходяться 6-8 людей, а ввечері може бути навіть 12-15. У пункті щодня працюють рятувальники, медики та правоохоронці, а зайти погрітися може кожен бажаючий".

 

 

На наших очах Микола намагався допомогти чоловіку. 50-річний Олег пороходив повз намет, послизнувся і впав на лід. Чоловік не міг підвестися сам, тому що був, очевидно, у нетверезому стані. Микола під час нашої розмови помітив це й кинувся на допомогу, зважаючи на його стан, викликав поліцію. Чоловіку, напевно, допомога поліції чи Миколи була не потрібна, адже він повів себе грубо й додому відправився на своїх двох. (А, зважаючи на його стан, може, і на чотирьох. - Авт.)

 

 

Усередині знаходилося 5 людей. Один чоловік спав на імпровізованому дивані, інші сиділи грілися та пили чай. За словами Миколи, у пункті обігріву є все необхідне для людини, якій потрібно зігрітися чи навіть залишитися на ніч. Щодня соціальна служба привозить до пункту воду, пластиковий посуд, чай та продукти для бутербродів - ковбасу, хліб, сир тощо. А церква допомагає, привозячи приготовлені кашу, картоплю або навіть суп. 

 

 

Пункт обігріву працюватиме і надалі цілодобово до настання тепла.

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПункти обігрівуЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3004 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3480 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3923 0