Новини з 1996 року

"Весняного меду на Полтавщині цьогоріч отримали мало," - Наталія Сенчук

Едера Бедьо 08 липня 2016 12:00 548 0

Ранній весняний мед на ринках Полтавщини цього року знайти непросто. Через погодні умови бджолярі меду отримали менше, ніж зазвичай. Про це повідомляє УНН-Центр із посиланням на голову Полтавської обласної спілки пасічників Наталію Сенчук.

“На Полтавщині першого весняного раннього меду небагато. Це, в першу чергу, пов’язано з холодними ночами, через що виділялось мало нектару на липах та акаціях. Цього року акація дала непогану кількість нектару у Запорізькій, Миколаївській і Черкаській областях. А у нашій місцевості, і навіть у Закарпатті, меду майже немає. Тому я підкреслюю, що купувати зараз ранній весняний мед треба дуже обережно, бути впевненим у його якості, щоб він був справжній”, — пояснила Наталія Сенчук.

Травневий мед — перший мед, який з’являється в стільниках після тривалої зимівлі бджіл. У цей час бджоли збирають нектар із великої кількості видів рослин, тому травневий мед містить безліч ароматичних мінеральних солей, мікроелементів та інших речовин. Мед збирають в середині травня — на початку червня. Фахівці стверджують, що кращий спосіб визначити якість меду — спробувати його. Якщо смак стійкий, не залишається присмаку і гіркоти, відчувається аромат меду, на зубах не залишається цукру або крейди, — мед справжній.

 

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 97 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 293 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 415 0