Новини з 1996 року

"Вброс" чи гірка правда? Начальник патрульної поліції про скріншот бесіди своїх підлеглих. ФОТО

Валерія Макряшина 19 червня 2019 14:18 1420 0

Сьогодні в приміщенні батальйону патрульної поліції Кременчука відбулася зустріч представників місцевих ЗМІ з начальником міського батальйону патрульної поліції - старшим лейтенантом поліції Олександром Борзенком. Варто зазначити, що зустріч була не запланована. 

Її головною причиною стала, як зазначили в мережі, резонансна публікація, що з'явилася сьогодні вранці в популярній групі h.kremenchuk у Telegram.

У даній публікації, яку, як стверджують учасники групи, надіслав один із інспекторів першої роти батальйону патрульної поліції Кременчука, йдеться про те, що правоохоронців, які не виписали достатню кількість постанов, позбавляють цілком заслужених вихідних. 

 

 

Саме відповідь на це питання й цікавила журналістів.

За словами начальника патрульної поліції Олександра Борзенка, він взагалі не розуміє, чому його прив'язали до цього посту. Крім цього, він не чув про даний телеграм-канал, його актуальність і його правдивість. А цей пост він назвав таким собі "вбросом", а канал - "жовтою пресою", яка постить інформацію невідомого походження, де все зафарбовано й нічого толком не видно. 

"У розрізі даного скріншоту, на жаль, ви не бачите всю переписку командирів із підпорядкованим особовим складом. Там ця цифра, 3 постанови, - це в розрізі одного екіпажу... Це по-перше. А взагалі це приватна переписка... Я можу лише припустити (що така переписка може бути - авт)бо така посадова особа в нас є з таким прізвищем, але чи це вона писала й не є це "вбросом", це я не можу гарантувати на 100%..." - додав О. Борзенко трішки пізніше, тим самим підтвердивши той факт, що переписка могла існувати й не бути сфальсифікованою. 

З приводу вихідних він заявив, що жодна людина, яка працює в патрульній поліції Кременчука, не залучалася до роботи у вихідні. Винятком були вибори, які відбувалися в березні та квітні. 

Втім стосовно вимог до кількості виписаних постанов свої джерела в патрульній поліції повідомляють протилежне - вимоги є й нікуди не ділися.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 206 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 377 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 612 0