Новини з 1996 року

"Вєраси" у Кременчуці розповіли про непідвладне часу. ФОТО+ВІДЕО

Ксенія Омельченко 19 листопад 2016 10:43 698 0

18 листопада до Міського Палацу культури завітав легендарний білоруський ансамбль - "Вєраси". На піснях цього легендарного колективу виросло вже кілька поколінь. Уся країна, величезна і неосяжна, різними голосами, на різні лади, наспівувала рідні і близькі серцю слова. У цих піснях світилася любов, чистота, моральність, у них живе надія і юність.«Вєраси» – білоруський вокально-інструментальний ансамбль, створений у 1971 році. Концертна програма народних артистів Білорусі, солістів легендарного ансамблю «Вєраси» – Ядвіги Поплавської та Олександра Тихановича – представлена хітами дуету різних років і абсолютно новими піснями. Тож глядачам вдалося повернутися назад на десятки років і ще раз доторкнутися до чистої енергії, яка називається юністю. Безумовно, молоде покоління також знайоме з творчістю цього колективу, хоча не завжди знає, що саме їм належать ці пісні.

 Цього разу дует виконав свої найбільш відомі хіти  — "Малиновки заслышав голосок", «Любви прощальный бал», «Белый снег» («Завируха»), «Я у бабушки живу», "Счастливый случай", "Цыганка", "Морской прибой" та інші.

Виконавці також поділилися секретами сімейного щастя та розповіли багато цікавих історій зі свого життя, у тому числі, як пронести своє кохання через роки. Деталі концерту можна буде знайти на сторінках нового випуску газети "Програма Плюс" з 24 листопада.


Більше фото за посиланням: deviantart.com
Читайте також: "Ну-ка мечи стаканы на стол !", - Борис Гребенщиков в Кременчуці

Теги: вєрасиМПК

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись