Новини з 1996 року

"Укртелеком" доводить боржників до передінфарктного стану - обіцяють посадити на 12 років

Марина Баніт 04 грудня 2017 13:12 1996 0

ПАТ "Укртелеком" взялося за вибивання старих боргів часів 1997 року - погрожує ув'язненням на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

До редакції "Програми Плюс" звернулася мешканка міста пенсійного віку. Жінка розповіла, що на її адресу прийшов лист, текст якого дуже налякав бідолаху. Оригінальне оформлення листа здивувало й кореспондентів: зверху зображений колючий дріт, а під ним слова: "підозра у шахрайстві".

Далі звертаються до боржника з поясненням, що це супровідний лист до заяви про кримінальне правопорушення статті 190 частини 1 Кримінального кодексу України. Автори листа стверджують: якщо договір про надання послуг був укладений, але замовник послуг не платив, то він підозрюється в шахрайстві. У листі заявляють, що через найману компанію було підготовлено проект заяви до прокуратури. 

Нижче додаються умови для добровільного вирішення питання: реквізити для сплати та сума боргу, яка в даному випадку склала трохи більше 200 гривень.

Варто пояснити, що жінка прийшла з листом, адресованим, за її словами, на ім'я знайомого, який начебто то живе, то не живе в її квартирі, але при цьому дуже хворіє. Жінка була так налякана, що задавала купу питань:

"А що ж це буде? Він не мав заборгованостей, а його тепер в тюрму посадять? За 200 гривень? Що ж робити?"

З огляду на оформлення, дизайн та сильний психологічний тиск у тексті, у всіх, хто перечитав цей лист, складалося враження, що це, швидше за все, і є шахрайство. Але на сайті "Укртелекому" після введення особистого рахунку вдалося дізнатися, що дійсно такий борг за послуги зв'язку є.

Варто додати, що, з огляду на невелику суму та давність боргу, ймовірно, що компанія не виграє суд. Але такі листи легко можуть довести боржників до передінфарктного стану.

Можливо, треба бути більш обережними у виборі дизайнерського та змістового вирішення. Бо так може статися, що не стане з кого борги вибивати. 

А наша героїня направилася до компанії, що погрожує, розбиратися з боргом десятирічної давності.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 555 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 449 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 503 0