Новини з 1996 року

"У нас як досвіду наберуться, так місто лише втрачає мільйони". Кременчук стане членом асоціації

Марина Баніт 09 листопад 2017 13:21 826 0

Кременчук рветься в бій. Або краще сказати - рвуть його теперішні чиновники. Але не всі... Дехто проти будь-яких поривів, які призводять у результаті до підвищення тарифів.

Отже на бюджетній комісії в міськвиконкомі серед іншого обговорювалося питання вступу Кременчука до Асоціації сталих та розумних міст.

Асоціація виникла в місті Олександрії, і воно є наразі головуючим. Включає 16 міст і діє з 2016 року. Мета - можливість претендувати на гранти та кредити ЄБРР, які неможливо було б отримати якомусь окремому місту. Вигода нашого міста - це можливість претендувати на гранти та кредити для проектів, які могли б діяти на території Кременчука, зазначив заступник начальника компанії "Кременчук-Інвест" Павло Бедрацький.

Головуючий на комісії поцікавився, які вигоди матиме місто від вступу до цієї асоціації і чи потрібно платити будь-які внески? На це пан Бедрацький пояснив, що на даному етапі асоціація лише формується і поки що рано говорити про якісь вигоди. При цьому  він зазначив, що в майбутньому внески можливі, але наразі не передбачаються.

Тут присутня депутат Оксана Піддубна процитувала уривок з документів про переваги і, як вона зазначила, перевагою є інформатизація учасників асоціації. На це Піддубна пояснила, що місто виділяє мільйони гривень на інформатизацію міста в іншому проекті, тож навіщо нам ще якась інформатизація.

Павло Бедрацький пояснив, що це означає, що якщо хтось із членів асоціації поїхав на якийсь форум, дізнався про щось, то він ділиться з іншими членами інформацією та напрацюваннями.

Оксана Піддубна продовжила питати:

- Я так розумію, що якщо хтось із асоціації їздить десь, то місту теж прийдеться відправляти когось - міського голову чи його заступника на міжнародні форуми та асоціації, щоб цей великий член міг поділитися з ним теж своєю інформацією?

Вона також звернула увагу на те, що "якщо навіть у відрядження в ту саму Олександрію відправити нашого мера чи заступника, то один день відрядження коштуватиме 5 тисяч гривень. А якщо пан мер візьме з собою пані Усанову, то це ще кошти. Два дні відрядження - це 10000 грн. з одного і так далі".

"Усі ці вступи в асоціації і обмін досвідом до чого призводять? Підвищення тарифів, взяття якихось там кредитів недоцільних на тролейбуси. Тролейбусів немає, але 20 мільйонів у наступному році ми будемо змушені сплатити. У нас як досвіду наберуться, так місто лише втрачає і втрачає мільйони. І все це після вступу в асоціацію", - підсумувала Оксана Піддубна, після чого вже перейшли до обговорення наступного питання.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2650 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3110 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3552 0