Новини з 1996 року

"Тут ще й кінь не валявся", - суд про справу "Погрібна vs міськрада"

Андрій Михайленко 28 січня 2016 16:02 921 0

Засідання суду перенесено на 14 годину 8 лютого через відсутність на слуханні справи представників мерії, яка по справі проходить відповідачем.

Сьогодні ж суддя Анатолій Середа приступив до розгляду цивільної справи про поновлення на посаді екс-керманича комунального підприємства "Спецкомбінат ритуальних послуг" Юлії Погрібної (дружина екс-віце-мера Андрія Погрібного). 

Сама пані Погрібна до суду не з'явилася - її представляв адвокат Фелікс Урін. Третю сторону по справі нинішнього директора КП "СКРП" Дмитра Леошка представляла адвокат Малека.

Із цікавинок сьогоднішнього судового засідання відзначимо скарги самого судді на те, що з 11 листопада 2015 року по справі нічого не зроблено.

"Тут ще й кінь не валявся",  - так прокоментував суддя відсутність руху по вказаній цивільній справі.

Нагадаємо, що в нинішнього директора КП "СКРП" Дмитра Леошка, з його слів, на руках діючий до 2018 року контракт. Депутатська комісія з питань ЖКГ 18 грудня 2015 року визнала роботу керівника задовільною.

Сам же Леошко вже 16 січня цього року відкрито звинуватив мера у дестабілізації роботи підприємства шляхом надсилання листів на його адресу з вимогою звільнитися

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1285 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2282 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2899 0