Новини з 1996 року

"Туса" на зупинках, як результат "покращення" від кременчуцьких чиновників. Маршрут №18 - наше горе

Валерія Макряшина 13 січня 2020 10:00 2103 0

Головна проблема з громадським транспортом у Кременчуці - це його  відсутність. Маршруток у Кременчуці просто не вистачає і мешканцям міста доводиться годинами топтатися й мерзнути на зупинках громадського транспорту. Деякі громадяни, здавшись, викликають таксі чи їдуть із пересадками. Такий ось сервіс...

Така ситуація з громадським транспортом уже нікого з містян не дивує. Більшість громадян звикли до перевантажених маршруток, частих поломок тролейбусів або ж взагалі до відсутності будь-якого громадського транспорту на маршруті. Особливо це відчутно в ранкові та вечірні години пік. 

Але, на думку міськвиконкому, все в Кременчуці окей, бо перевізників затверджує саме мерія й там, напевно, в курсі, скільки автомобілів повинна мати й має фірма-перевізник.  

Ось, наприклад, для мешканців провулку Героїв Бреста та району Першої міської лікарні, на думку перевізника та чиновників, достатньо однієї маршрутки №18.

Бо, як бачимо, на порталі Infobus, де висвітлюється інформація про маршрути міського громадського транспорту, про зупинки та про поточний стан транспорту в режимі онлайн, лише одна маршрутка №18 курсує на маршруті, інша "поїхала" у своїх справах, три взагалі стоять. 

 

 

"Коли скінчиться ця *** із маршрутками? Фіг заїдеш. Шановний власник 18-го маршруту, виправ ситуацію або знайди інше заняття собі. Чекаєш по 30 хвилин. Що цікаво, дзвониш за номерами в маршрутках - у відповідь "номер не працює вже місяць, але типу може передати"...

Те ж саме я чув пів року тому, коли телефонував за брудні сидіння, тоді він же сказав, що пару місяців як не працює.

Я знайшов гарячий номер міськвиконкому і залишив оператору заяву про невідповідність контактних даних у маршрутках і за 30-хвилинні прогалини, за непрацюючі GPS-трекери. Схожу ще "катану" заяву в транспортний відділ міста", - написав чоловік в одній із соцмереж.

Чи зміниться щось після заяви кременчужанина - невідомо, бо перевізників у Кременчуці бракує, як і бракує в них нормального, чистого, сучасного транспорту. Так і живемо.

Ну й, звісно, слід пояснити, що відбувається взагалі. А відбувається одне - міський голова Віталій Малецький роздерибанив маршрути №18, 15-Б, 30, тобто забрав їх у приватного підприємства й передав іншому приватнику,  за яким стоїть товариш нашого мера - депутат міськради.

Що з цього вийшло, бо передали все підприємству, в якого на три маршрути приходиться одна маршрутка, кожен із пасажирів бачить без коментарів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 455 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1780 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2876 0