Новини з 1996 року

"Спочатку (до)робіть Кременчук кращим": мітинг під стінами міськради проти газети мера. ФОТОрепортаж

Валерія Макряшина 12 грудня 2019 11:15 1051 0

Сьогодні зранку під будівлею Кременчуцької міської ради зібралася обурена громада. Обурена тим, як за їхніми спинами владники зухвало ділять, чи можна вже сказати прямо - пиляють бюджет, який і без того не виконується. Пиляють не рівнозначно, а собі на користь, і про це вже неодноразово говорили активісти, писала "Програма Плюс" і висвітлювали інші ЗМІ нашого міста. 

Справа стосується планів нашої мерії й найбільше особисто мера Віталія Малецького створити в наступному 2020 році нову, абсолютно універсальну газету тиражем більше 40 тисяч, яка в результаті стане таким собі "паперовим рупором" нинішньої міської влади. 


 

Витратити на газету, тобто на піар нашої міської влади, хочуть більше 9 мільйонів гривень з уже й без того дірявого бюджету, яким керує наша міська влада. До речі, петиція про перегляд питання щодо виділення з міського бюджету 9 млн гривень на газету набрала необхідну кількість голосів. 


На думку кременчуцьких активістів, подібна ініціатива як мінімум іде всупереч загальнодержавній стратегії, бо Україна, нагадаємо, підписала Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС і взяла на себе зобов'язання, одне з яких —  роздержавити ЗМІ (так у нашому місті роздержавили газету мерії "Вісник Кременчука" тиражем плюс-мінус 5 тисяч примірників). 

 

Читайте також: У 2020 році агіт-ТБ Малецького "їстиме" мільйони з міського бюджету Кременчука

 

Але й тут владники обійшли закон, застосували метод "пішака", яким є комунальне підприємство "Кременчуцька телерадіокомпанія", якій і хочуть виділити кошти на друковане видання, на яке вже заздалегідь, уявіть собі, оголошено тендер у системі Prozorro. 

Кременчуцька влада, прагнучи досягти бажаного, ймовірно, ще кілька додаткових років у м'якому кріслі в мерії, фактично обходить ці зобов'язання, створюючи газету, підпорядковану комунальному підприємству "Кременчуцька телерадіокомпанія", яке також повністю підпорядковане нинішній міській владі і в будь-якому разі не "вкусить руку, яка їх годує", у їхньому випадку - це мерія і особисто мер Малецький.

Тож мітинг, який сьгодні відбувся перед початком сесії міськради, цілком аргументований і обурення активістів також. 

Сьогодні журналісти мали змогу опитати кременчуцьких депутатів, як вони голосуватимуть за питання №23, що стосується виділення КП "Кременчуцька телерадіокомпанія" 18 мільйонів гривень, 9 мільйонів з яких підуть на новеньке видання з солодкими одами нашому міському голові. 

Так ось, здається, що більшість наших депутатів настільки відсторонені від громади, їм настільки по цимбалах, скільки куди з бюджету виділятиметься і які наслідки це матиме для Кременчука та його мешканців, коли вони отримали свій "шматок" чи свою "кістку", розумійте, як хочете. 

Натомість є такі депутати, що категорично не будуть голосувати за цей черговий геноцидний проєкт рішення і про це ми обов'язково напишемо.

Далі буде. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 963 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1963 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2577 0