Новини з 1996 року

"Спецсервіс Кременчук" за утримання безпритульних тварин вліз у борги

Валерія Макряшина 07 лютого 2019 10:00 530 0

Комунальне підприємство «Спецсервіс-Кременчук» для ефективного та цільового використання бюджетних коштів пропонує внести зміни до Програми «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Кременчуці на 2016-2020 роки» в частині фінансування на 2019-ий. 

Це прохання було зумовлено тим, що на підприємстві виникла чимала кредиторська заборгованість перед постачальниками. Зокрема витрати на відлов безпритульних тварин, які не були профінансовані, складають майже 10 тисяч гривень. 

У пояснювальній записці повідомляється, що у витрати на відлов безпритульних тварин входить оплата праці, оплата послуг (поточний ремонт автомобіля та передрейсовий медогляд водіїв) тощо.

Також зазначається, що підприємство має лише чотири одиниці спецтранспорту для відлову й транспортування тварин, три з них - у незадовільному технічному стані, тому подальша експлуатація їх без належного ремонту неможлива. Один автомобіль, який знаходиться в робочому стані, не встигає виконувати завдання підприємства у зв’язку з великим навантаженням, погодними умовами та збільшенням кількості звернень громадян.

Крім того, зросли витрати на утримання безпритульних тварин, які також не були профінансовані. Вони становлять 54,280 гривень.

До витрат на утримання безпритульних тварин входять: оплата праці, предмети та матеріали (медичні предмети, матеріали для ремонту вольєрів тощо), оплата послуг (вивезення сміття, облік захоронення тварин, ремонт принтера, телекомунікаційні послуги), а також теплопостачання та водовідведення.

"Медичні предмети та прилади для проведення оперативних втручань необхідні для надання тваринам допомоги й для захисту ветлікарів від крові та інфекцій. У зимовий час вольєри в пункті утримання безпритульних тварин потрібно утеплювати, періодично ремонтувати та оновлювати дерев’яний настил - це полегшить тваринам життя за несприятливих погодних умов у пункті перетримки", - зазначає директор КП "Спецсервіс Кременчук" В. Бадраков.

Комунальники додають, що без відповідного бюджетного фінансування КП «Спецсервіс-Кременчук» не матиме змоги виконувати свої статутні завдання та функції. Тож тепер дане питання мають розглянути депутати на найближчій сесії міськради, яка відбудеться 21 лютого.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 88 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 148 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3875 2