Новини з 1996 року

"Спалимо одяг разом!", - новорічний флешмоб по-кременчуцьки

Марина Баніт 29 грудня 2017 15:57 942 0

Бажаєте спалити собі новеньку шубу, курточку, чи пальто - приходьте в новорічну ніч на ялинку і приносьте бенгальські вогні. До речі, якщо ви їх не принесете, щоб ненароком не спалити свій святковий одяг, це за вас зроблять інші - і принесуть, і запалять, і спалять. Це лідер руху "Ай ЛАВЕ Кременчук" дбає, щоб ніхто з тих, хто прийде на новорічну ялинку, не лишився принаймні без дірочки у вбранні.

Андрій Редькін наполегливо запрошує всіх кременчужан прийти не з порожніми руками, а з бенгальськими вогнями. За його задумом, кременчужани, більшість яких уже будуть п'яними або дуже п'янми, мають зробити радість одне одному.

"Флешмоб «Запали Вогник Свого Серця»!!! В Новорічну ніч, 1 січня! Зустрічаємось біля Головної Ялинки Кременчука, на площі Перемоги, о 2:00 та запалюємо РАЗОМ бенгальські вогники за командою ведучого свята!!! Це буде неймовірно красиво та емоційно!!! Бенгальські вогні приносьте з собою! Якомога більше, щоб поділитися з друзями та знайомими!"

Отже, якщо всі, не задумуючись, відгукнуться на задум пана Редькіна, то варто чекати й на красу, й на неймовірні емоції - це ж так емоційно, коли новенька курточка вкривається просмаженими дірочками, а п'яна людина з іскрою в оці бігає по площі з криком від болю.

Так у Львові працівники ДСНС перед святами попереджають мешканців міста про небезпеку:

"Вогнеборці провели експеримент, під час якого продемонстрували швидке займання дитячого карнавального костюма від іскри бенгальського вогню. Це було зроблено тому, що люди часто такі вогні вважають безпечними, й використовують вдома, біля ялинки або  навіть дають діткам".

Також при використанні бенгальських вогнів спеціалісти рекомендуєть бути подалі від легкозаймистих речовин. Не рекомендується бути одягненими в легкозаймистий одяг. При запалюванні треба тримати руку витягнутою, щоб іскри не потрапили на обличчя і в очі. Не рекомендується запалювати вогні в нетверезому стані.

Тож лишається відкритим питання: чи знає про наміри Редькіна міський голова Кременчука Віталій Малецький, ДСНС та поліція? Чи усвідомлюють вони, чим може закінчитися масове запалення вогнів і чи готові до відповідальності, якщо в когось не просто дірка в курточці з'явиться, але займеться увесь одяг?

Загалом, задум, звичайно, цікавий. Очікується, що це буде красиве явище. Тож якщо все проскочить через контроль ДСНС по заходах безпеки, то на площі має утворитися картина доволі цікава. Щоб виконати умови безпеки, треба дотриматися рекомендацій ДСНС:

кожен, хто запалюватиме вогні, стане один від одного на відстані витягнутої руки;

усі присутні обіллють себе водою, щоб протверезіти, а мокрий одяг попередить загоряння людини;

усі прийдуть в окулярах, щоб захистити очі. 

Ось так, виконавши усі заходи безпеки, здається, буде ще цікавіше.

​Але як би там не було, а в нашому місті може бути всяке, тому на площі чергуватиме швидка медична допомога. Тож не хвилюйтеся - відкачають. Ну а речі залатаєте самі вдома. 

Отже, веселого Нового року! Приносьте на площу все, і без емоцій тоді точно не обійтися - яскравих і незабутніх.  Редькін щось знає...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись