Новини з 1996 року

"Слуги народу" підвищують зарплату нардепам до 100 тисяч гривень. Що ми їм бажаємо? Думки кременчужан

Валерія Макряшина 14 січня 2020 10:20 1139 0

"Охорона" власних стільців (здебільшого нардепи саме це й роблять) у Верховній Раді України дуже добре оплачується з бюджету країни, але, на думку самих нардепів, - недостатньо. Їхня праця - безцінна і якщо вже на те пішло, то в сумі в накладній повинно бути більше спокусливих нулів.

Бо тяжка то робота депутата й вимагає від них куди більше сил та нервів (не дуже смішно, згодні). Їм треба їсти, і треба пити, і треба жити, бажано по-новому й десь далеко від простих "бідняків" із середньою зарплатою - 382 євро (однією з найменших, до речі, у світі). 

Так ось у чому справа.

Як стало відомо, з 1 січня 2020 року заробітна плата народних депутатів зросла в 2,5 рази й складатиме понад 100 тисяч гривень, і це в країні, де середня зарплата - 382 євро.

Відповідно таку суму отримуватиме народний депутат від Кременчука, вічно зайнятий для громади нашого міста - Юрій Шаповалов і його племінник - народний депутат Олексій Мовчан, власник найбільшої в історі приймальні, партія якого "Слуга народу" таким чином вирішила закінчити епоху бідності в Україні. 

Імовірно, як суперкласні фахівці в галузі "роздерибань бюджетні кошти на щастя й на долю... свою" народні депутати України вирішили розпочати боротьбу з бідністю шляхом підвищення зарплати собі, бо вони ж до великих коштів уже звикли й стресу великого не відчують. 

Таке ось випробування.

Чому не розпочати з медиків чи вчителів, які кінці з кінцями не зводять. А раптом у них від величезних коштів дах поїде й що без них тоді робити? 

Що думають кременчужани про нову зарплату нардепів? Та нічого хорошого вони про це не думають, як і не бачать покращень, які їм слізно обіцяли. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 122 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 201 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 332 0