Новини з 1996 року

"Радикали" попросили депутата своєї партії скласти свої повноваження

Валерія Макряшина 20 вересня 2017 10:26 706 0

Депутат Миргородської міської ради від Радикальної партії Хачатур Хачатрян підозрюється у вбивстві свого колеги від ВО "Свобода" Олега Супруненка.

У зв'язку з цим обранця просять скласти свої депутатські повноваження і постати перед судом.

Про це пишуть на своїх сторінках у Facebook лідер РПЛ Олег Ляшко і член партії Ігор Мосійчук.

"Ми не збираємося покривати злочинців, а тим більше вбивць, які затесалися в лави нашої партії. Вимагаємо від депутата Миргородської міської ради від РПЛ Хачатряна, який підозрюється у вбивстві свого колеги-свободівця Супруненка скласти депутатські повноваження і постати перед правосуддям.

Від себе особисто і цілої Полтавської обласної організації Радикальної партії висловлюю співчуття родині, близьким і соратникам загиблого Олега Супруненка. Вбивці мають бути покарані!" - пише Мосійчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ляшко пише: 

 

 

"Мені стало відомо, що депутата Миргородської міської ради від РПЛ Хачатура Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивстві його колеги-депутата від ВО "Свобода" Олега Супруненка.

Олег Супруненко 26 днів боровся за життя в реанімації після жорстокого нападу і помер 7 серпня. Я щиро співчуваю його родині й близьким і молюся за упокій душі Олега.

Поки що обставини кримінальної справи мені до кінця не відомі. Але, на відміну від Тимошенко, яка до останнього покривала і виправдовувала свого вбивцю Лозинського, я неодноразово заявляв, що за жодних обставин не буду прикривати злочинців, якщо вони винні. Тому вимагаю від Хачатура Хачатряна скласти мандат і постати перед правосуддям. Усі, хто причетні до цього нелюдського злочину, мають бути найсуворіше покарані!" 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, депутат Миргородської міської ради від ВО «Свобода» Олег Супруненко на 30 році життя помер 7 серпня в лікарні. 12 липня в Миргороді о 1-й годині ночі на свободівця напали невідомі в масках, які нанесли йому тяжкі поранення: серйозні травми голови та численні переломи. Непритомного Олега покинули на узбіччі. Більше трьох тижнів (26 днів) він знаходився в реанімації у вкрай тяжкому стані.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись