Новини з 1996 року

"Рік Республіки Індонезія в Кременчуці" проголосили делегати з Індонезії

Марина Баніт 30 березня 2017 10:58 807 0

Сьогодні до Кременчука черговий раз завітали гості з Індонезії.

Зранку в міськвиконкомі зустрілися представники офіційної делегації міста Сідоарджо. Це місто розташоване в окрузі (регентстві) Сідоарджо провінції Східна Ява Республіки Індонезія.

Представницьку делегацію міста Сідоарджо очолює  мер Г. Саїфул Ілах. У складі делегації керівники  підрозділів місцевої влади та бізнесу Сідоарджо. Протягом дня планується обговорення з керівництвом Кременчука широкого кола питань економічного, наукового і культурного співробітництва між двома містами. 

Планується зустріч з  представниками малого і середнього бізнесу, промисловцями.

 Далі гості відвідають Центр надання адміністративних послуг, після чого побувають біля Ґонгу Миру.

У ході зустрічі гостей привітав перший заступник міського голови Володимир Пилипенко.

Серед представників від Кременчука - Андрій Мельник, директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв'язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест».

Він розповів індонезійцям про місто Кременчук та його промислові досягнення, зазначивши, що у  2017 році виповнюється 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індонезія.

Представники від гостей розповіли, що серед їхніх досягнень є: виробництво взуття ECCO, виробництво текстилю, паперу, кави, сільськогосподарська діяльність, співпраця з виготовлення запчастин до автомобілів Honda, Ferrari тощо. 

2017 рік – рік двадцятиріччя активної співпраці між Посольством Республіки Індонезія в Україні та містом Кременчук.

Щороку проводяться різноманітні заходи серед молоді та учнів –  концерти індонезійської культури, музики і танцю, численні вікторини (конкурс рефератів з історії, культури та традицій Індонезії), майстер-класи з індонезійського танцю, участь представників Індонезії в Міжнародній виставці-ярмарку «Чумацький шлях».

Посольство Індонезії в Україні протягом 20 років приймало студентів, школярів, учителів та вчених нашого міста.

Учасники руху молодіжної дипломатії 67 разів зустрічалися з керівництвом Посольства, дізнавалися багато про країну, знайомились з її історією, мовою, традиціями, державним устроєм, куштували національну кухню.

Ґонг Миру, встановлений у нашому місті в 2010 році Міжнародним комітетом миру (м. Джакарта),  став  символом наближення народів.  Гонги Миру встановлюються тільки в одному місті країни, як правило в столицях. Але співпраця Посольства Індонезії в Україні сприяла тому, що саме Кременчук був обраний Містом миру.

Тимчасово Повірений у справах Республіки Індонезія в Україні пан Юсран Хадромі, який супроводжує делегацію міста Сідоарджо, і Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко офіційно оголосили про відкриття Року Індонезії в Кременчуці.

Меморандум про співпрацю з метою реалізації проекту «Рік Республіки Індонезія в Кременчуці» 22 грудня 2016 року підписали міський голова Кременчука Віталій Малецький і Тимчасово Повірений у справах Республіки Індонезія в Україні пан Юсран Хадромі.

Як наголошується в документі, передбачається чимало заходів протягом усього 2017 року, присвячених 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індонезія.

Планується в подальшому активізувати роботу юних дипломатів, підготувати та видати книгу, присвячену Ґонґу Миру в Кременчуці і співпраці міста Кременчука з Посольством Республіки Індонезія в Україні, провести конкурс рефератів з історії та культури Республіки Індонезія тощо, сприяти розвитку економічних контактів.

На зустрічі гостям розповіли про Індустріальний парк Кременчука, його переваги для тих, хто планує співпрацювати або інвестувати у цей проект.

 «Індустріальний (промисловий) парк — це керований єдиним оператором (спеціалізованою керуючою компанією) комплекс об’єктів нерухомості, що складається із земельної ділянки (ділянок) з виробничими, адміністративними, складськими та іншими приміщеннями і спорудами, забезпечений енергоносіями, інженерної та транспортної інфраструктури й адміністративно-правовими умовами для розміщення виробництва. Поняття «індустріальний парк» і «промисловий парк» тотожні.

Основні переваги Індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ»:

Вигідне розміщення на перетині транспортних шляхів, розвинена інфраструктура;

значний досвід у машинобудівній, нафтопереробній та інших галузях;

наявність експортних коридорів;

кваліфіковані трудові ресурси;

могутня науково-дослідна база;

професійний супровід інвестора, постійна фахова допомога з боку спеціалізованого комунального підприємства «Кременчук Інвест»;

велика зацікавленість з боку обласної та місцевої влади щодо підтримки іноземних інвесторів у Кременчуці;

Інші пільги, що передбачені законом («Про індустріальні парки»).

Переваги для учасників індустріального парку:

Нульова ставка мита на обладнання та деталі, які не виробляються на території Україні та ввозяться для облаштування індустріального парку.

Державна підтримка облаштування індустріального парку та звільнення від пайової участі в розвитку інфраструктури міста.

Прозора і проста процедура набуття прав власності та оренди на земельну ділянку в межах індустріального парку.

Час до входу в ринок для учасників індустріального парку становить 6-9 місяців.

Отже гості вирушили на планові заходи. 

 

 

Теги: Політика Кремечнука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1053 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1932 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 909 0