Новини з 1996 року

"Прогрес". Депутати міськради розібралися з забрудненням річки Сухий Кагамлик

Олександр Курилов 22 березня 2019 17:00 280 0

Депутати Кременчуцької міськради розібралися із забрудненням каналізаційними стоками річки Сухий Кагамлик - мова про засідання комісії з питань екології, що відбулося сьогодні.

За словами доповідача, депутата міськради Оксани Піддубної, з цього приводу було проведено засідання депутатської комісії на березі річки. Депутати знайшли трубу, по якій каналізаційні стоки з прилеглих будинків течуть прямо в Сухий Кагамлик.

Тож висновків з повідомлення - два.

Перший – громадянам запропонують укладати договори на відкачування відходів, другий –  з ними проведуть роз’яснювальну роботу.

Інше, що встановили, – будинки, з яких зливається в річку каналізація, колись належали «Сільгосптехніці».

Щодо винуватців, то мова йде про мешканців будинку №56, що на вулиці Вільної України.

І,  як з’ясувалося, вони - пенсіонери і просять місто допомогти їм збудувати вигрібну яму. Зокрема, допомогти технікою та будівельними матеріалами, а вони оплатять частково вартість робіт.  

Пояснення представника відділу екологічної безпеки міськвиконкому – з цього приводу є  варіанти рішення.

За першим,  жителям цього та сусідніх будинків можуть зробити каналізаційний колектор, довжина якого складає 600 метрів. Однак це буде коштувати мільйон шістсот тисяч гривень.

Інше – громадянам можуть викопати вигрібну яму об'ємом 10 кубів і це коштуватиме 40 тисяч гривень.

Депутати міськради заявили, що 40 тисяч гривень вони знайдуть. От тільки відкачувати нечистоти громадянам доведеться кожні десять днів.

Останнє, про що слід додати, – це депутатське повідомлення, що каналізаційний колектор довжиною 600 метрів коштує в Кременчуці 1,6 мільйона гривень.

І приклад з цього приводу – сусідні Горішні Плавні, де не розкопують вулиці, щоб прокласти каналізаційні труби, а користуються невеликою установкою горизонтального буріння, що дешевше вдесятеро, ніж сума коштів, про яку оголошують у Кременчуцькій міськраді.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись