Новини з 1996 року

"Платимо більше за всіх!",- пенсіонери Першого Занасипу обурені тарифами

Юлія Билина 20 січня 2017 14:22 641 0

Нарікають також, що до мера складно потрапити на прийом.

Колективного листа з проханням до журналістів "Програми Плюс" донести до міського голови Кременчука Віталія Малецького проблему їхнього будинку отримала редакція сьогодні від мешканців Першого Занасипу. Люди, що проживають у будинку №31 по Великій Набережній, стверджують: роками переплачують за опалення. 

"У сусідньому будинку заплатили в листопаді по 21 гривні за квадратний метр, а ми - по 37 гривень! І листопад був же не найхолодніший місяць!" - пишуть обурені мешканці, серед яких чимало пенсіонерів, що отримують копійки.

У грудні оплату трохи зменшили, але все одно суми за тепло виходять космічні! "Чому в Полтаві платять у половину менше? У Києві? В інших містах?" - обурюються кременчужани. 

Мешканці Першого Занасипу нарікають ще й на те, що не можуть потрапити на особистий прийом до мера Віталія Малецького. Кажуть: по кілька разів доводилося їздити в його громадську приймальню, тільки щоб записатися на прийом. То свята, то мер не працює, то снігом замело... А коли нарешті їх таки записали, то зібралося стільки прохачів - більше півсотні, що пенсіонерам ніяк не вистояти, щоб дочекатися своєї черги...

 

 

Читайте також: Депутати Гордєєва та Піддубна наочно показали, на що саме кременчужани витрачають кошти за опалення

Проблема, заручниками якої стали мешканці будинку №31, має давню історію. Ще років шість-сім тому, коли для експерименту КП "Теплоенерго" надумало ставити окрему котельню з лічильниками. Люди кажуть: тодішній заступник міського голови Микола Порицький обіцяв, що за рік німецькі котли окупляться. Мешканці сподівалися, що й платити за тепло їм буде мегше.

Куди там! Навпаки, ціна зросла в рази. Причому образливо, говорять пенсіонери, що сусідні будинки, в яких приблизно такі ж технічні характеристики, не мають таких захмарних тарифів. Очевидно, проблема в тому, що є якась втрата тепла в мережах. Але комунальна теплопостачальна компанія замість того, щоб усунути проблему, лише відмахується від людей. Мовляв, лічильник встановлений - за ним і платіть. Хоча покази того лічильника явно ж завищені. 

"Ви, будь ласка, хоч щось зробіть, щоб нас мер В.Малецький почув. А то, може, він і не знає, що ми так бідуємо", - просили старенькі бабусі журналістів нашого видання.

Тож "Програма Плюс" просить вважати цю публікацію офіційним запитом на адресу міського голови Віталія Малецького і сподівається, що матимемо найближчим часом нагоду написати, що проблему з високими тарифами для цього конкретного будинку таки вирішено й соціальна справедливість перемогла.

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись