Новини з 1996 року

"ОСТАВАЙСЯ МАЛЬЧИК С НАМИ. БУДЕШЬ НАМ СЕКРЕТАРЕМ ! ", - віце-мера Малецького умовляють здатися до голосування

Олександр Курилов 30 жовтня 2015 11:46 1516 0

Заступнику міського голови Кременчука, керівникові партії нашого міськвиконкому з назвою «Поруч» Віталію Малецькому, який набрав більшість голосів на останніх виборах мера, оголосили сьогодні аж три останніх китайських попередження.

Зміст попереджень – пан Малецький має негайно припинити знущатися над свідомістю чиновників, з якими розігрував вибори й негайно припинив свою виборчу кампанію.

Негайно, бо з цими виборами міського голови Кременчука вже так переграли, що їх переможець Малецький отримав перемогу від аж 8-и відсотків виборців нашого міста. Решта або не прийшли на вибори взагалі, або голосували за інші прізвища.

Натомість  власник другого місця - перший віце–мер Віктор Калашник хоч і «отримав» срібну медаль, але в цьому рейтингу довіри кременчужан не набрав і шести відсотків від загальної кількості голосів.

Головний біль усіх «батьків міста», з яким їм потрібно щось робити,  - наші чиновники виконкому з цими виборами просто впали обличчям у свою брудну рекламу. І, здається, що саме бруд у цих виборах і переміг найбільше, а не кандидати в мери. Тож далі лізти в багнюку, де й так усі знаходяться по шию, вже не можна.

Звідси й попередження «переможцю» виборів, віце-меру Малецькому,  яке на апаратній нараді у міськвиконкомі оприлюднив другий «переможець» - перший заступник міського голови Кременчука пан Калашник.

Отже, перше таке – міська рада, в особі ще діючого секретаря Василя Івка, звернулася до міського управління внутрішніх справ. У заяві прохання, аби правоохоронці розібралися з рекламою партії ПОРУЧень, яку переможець виборів, заступник мера Малецький не зняв вчасно.

Попередження друге конкуренту на виборах – перший заступник міського голови Віктор Калашник під час апаратної наради сьогодні зазначив (дослівно), що «віртуальному кандидату, за яким у нас ходить бригада телевізійників, слід би було заїхати в музей та подивитися, що там відбувається. Також «віртуальному кандидату в міські голови Кременчука» можна заїхати в Міський Палац культури, за який він відповідає, та подивитися на стан сцени.

Попередження пану Малецькому останнє – це відповідь на пряме запитання репортера «Програми плюс» до Віктора Калашника, що геть обурило наших чиновників міськвиконкому, бо почали волати про некоректність.

Репортера ж цікавило не некоректність, а наступне. Ми знаємо, що заступник мера Малецький отримав більше голосів на виборах, ніж його начальник – перший віце-мер Кременчука Калашник.

Тож чи буде працювати перший віце-мер у свого конкурента підлеглим, якщо той виграє вибори. Й звідси ще одне – чи візьме Віктор Калашник свого підлеглого до себе на роботу заступником, якщо  він другий тур виграє, а його конкурент – пан Малецький програє.

Пояснення пана Калашника досить просте – працювати підлеглим у команді, якщо переможе його конкурент на виборах, він точно не буде. Натомість чи буде працювати у нього його нинішній віце-мер, пан Калашник ще не знає.

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись