Новини з 1996 року

"Оставався б Ян, то і з прокуратурою прикрив би," - нардеп Мосійчук про корупцію на Полтавщині. ВІДЕО

Андрій Михайленко 17 вересня 2015 20:24 1595 2

Нардеп Мосійчук несподівано "здав" головних правоохоронців Полтавської області.

Сьогодні головною темою дня, безумовно, є арешт народного депутата України Ігоря Мосійчука. Цій події передувала демонстрація  оперативної відеозйомки, яка є в матеріалах кримінальних проваджень, якими займається Генпрокуратура. Нашу редакцію зацікавила одна, на перший погляд, мала, але дуже цікава деталь. Але про все по порядку. 

На відео пан Мосійчук розмовляє з бізнесменом, якому обіцяє допомогти по кар'єру (з 02:30 по 02:43 хвилину) та прикрити (захистити від контролюючих органів та правоохоронців - Ред.). Усе б нічого, бо кар'єрів в Україні багато. Але із 02:44 хвилини народний депутат повідомляє найцікавіше для нас.

"Прикрию і з міліцією, і з СБУ... з прокуратурою не прикрию пока. Оставася б Ян то і з прокуратурою прикрив би",  - каже Мосійчук. А тепер пояснимо нарешті нашу цікавість до даної фрази.

 

 

Нещодавно ми робили серію публікацій про незаконне прослуховування начальником міліції Полтавщини Олегом Бехом, уже колишнім прокурором області Яном Стрелюком та їхніми підлеглими мобільних телефонів, що належать працівникам Полтавської СБУ та служби внутрішньої безпеки міліції області.

Було встановлено, що під надуманими (сфальсифікованими) даними прослуховували перед усім заступника начальника СБУ в Полтавській області Романа Червінського та його підлеглих. Крім того, отримано інформацію, що прослуховували також і начальника міліції Кременчука Дениса Захарченка.

Причиною прослуховувань працівників СБУ з боку Беха та Стрелюка стало те, що перші своїми полюваннями на великих корупціонерів порушували домовленості останніх з керівником СБУ області паном Кривичем щодо спільної участі в корупційних схемах. Однією з таких корупційних схем ми зазначали "кришування" незаконного видобутку глини та піску. Розмах таких оборудок, мабуть, набув серйозних масштабів, що голова облради Петро Ворона 31 липня публічно звинуватив  обласного  прокурора в "кришуванні" незаконного видобутку піску та глини на території Шишацького та Хорольських районів.

Потім Генпрокуратура розпочала кримінальне провадження по вказаному вище незаконному прослуховуванню, а пан Стрелюк був понижений в посаді та переведений на роботу в прокуратуру Соломянського району міста Києва.

А тепер збираємо все докупи. Чи багато служить на керівних посадах у прокуратурі працівників з іменем Ян? Мабуть, що, м'яко кажучи, не дуже. А чи багато Янів не залишилось (переведено працювати в інші місця)? Дуже багато деталей, які нам дозволяють ідентифікувати Яна, яким є уже колишній прокурор Полтавської області Ян Стрелюк. 

 

Бізнесмен у погонах Ян Стрелюк.

 

"Совпадение?- Не думаю", - якось казав головний рупор Кремля. Ми теж не віримо у збіг та вважаємо, що пан Мосійчук у своїй розмові мав на увазі, що по "копанках" бізнесмена він може домовитись і з міліцією, і з СБУ. Але з прокуратурою "прикрив" би, якби "залишався" Ян (Стрелюк. - Ред.).

Робимо висновок, що  версія  інтернет-ресурсу "Антикор" щодо злочинних домовленостей уже колишнього прокурора Полтавщини Яна Стрелюка, очільника обласного СБУ Олександра Кривича та головного міліціянта Олега Беха несподівано отримала чітке та публічне підтвердження.

У понеділок до нас в Кременчук завітає пан Аваков, тож буде цікаво поставити йому питання.

 

Теги: РезонансПолітикаРеформаПригоди

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Сергей 23.09.2015 01:29

Ну и комментарий Стрелюка: http://poltava.to/news/35223/

Сергей 23.09.2015 01:25

Чуть подробнее разобрана эта тема: http://prokurorska-pravda.today/news/benefis-shokina-krah-lyashko-i-arest-mosijchuka-kak-eto-byilo-i-pri-chem-zdes-mladoprokuroryi-i-odioznyij-strelyuk/

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 136 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 832 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 878 0